Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundury od SPECNA ARMS


Recommended Posts

  • 11 months later...

Posiadam dwa komplety mundurowe tej firmy: ATC FG i HLD. Jakością szycia to dupy nie urywa, zresztą cena tą jakość dobrze odzwierciedla. Pod tym względem są nieco gorsze od Helikona. Jeśli chodzi to trwałość barw, to mój ATC FG przeszedł jak na razie dwa prania w pralce i jest jak nowy. Tu jednak zaznaczam, że do prania używam nienieckiego płynu do prania czarnych tkanin, i ten patent świetnie się sprawdza.Na niedzielne strzelanki jest to dobry wybór, ale jeśli szukasz czegoś na bardziej ambitne imprezy, to możesz się zawieźć-szwy mogą nie wytrzymać.

Edited by Maciej0011
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 1 month later...

http://gunfire.pl/product-pol-1152202876-Spodnie-mundurowe-typu-ACU-MC.html?4clk=MTE1MjIwMjg3NiwxMDEsMTQzOTE2MTI5NCwzLDYzMDIyOTIzMTE1Y2IxNTE3M2Q4NzcxYzFiYTdmYWI2#tabs_58676

 

Ktos ma te spodnie? Jezeli chodzi o sklad to maja taki sam sklad procentowo jak spodnie Pentagony, kwestia czy kamuflaz na zywo wyglada jak multicam a nie jak kupa. Pomozecie? Cena atrakcyjna, kwestia czy warto :)

Link to post
Share on other sites

Posiadam od specny komplet ATC-AU jak wyżej jakość szycia dupy nie urywa , mój mundur jest po 7 praniach i jeżeli chodzi o kolor jest jak nowy.Uważam ze w tym wypadku cena jest odpowiednia do jakości (która zła nie jest).

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edited by Olciunio
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Spodnie z linku kupiłem za 140 zł i za tą cenę dają radę, a mam dwie pary. Natomiast mając do dyspozycji combat shirt Helikona nie brałbym tego Specny.

Myślę, że ugotować się w tym nie ugotujesz, ale najlepszej cyrkulacji powietrza to nie posiada. Ja w każdym razie 300 zł bym za powyższe nie wyłożył.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Do ASG tylko kontrakty, np. brytyjskie MTP - prane dziesiątki razy, kolor bez zmian, żadnych puszczających szwów czy innych bubli. A do tego są tanie.

Mam kilka spodni od Helikona, najbardziej podpasował mi krój UTP. Używam do chodzenia na co dzień, nic złego się nie dzieje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...