Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
cycylio

Kurs instruktorów strzelectwa.

Recommended Posts

Witam ,mam okazję was zaprosić na kurs instruktora strzelectwa sportowego z rozszerzeniem o broń maszynową, gładkolufową, centralnego zapłonu oraz strzelanie taktyczne. Ilość miejsc ograniczona do 25 osób, kilka osób już jest zapisanych. Potrzebna jest szybka decyzja jako że jak tylko zgłosi się jeszcze 15 osób moglibyśmy zacząć. Kurs odbędzie się w okolicach Katowic, przewidujemy 4 weekendowe zjazdy, co drugi tydzień. Oczywiście termin może się przesunąć jeżeli się nie zbierze grupa, ale wtedy może trochę wzrosnąć cena.. Wstępny koszt za pełny kurs to 2550 zł. W tym jest egzamin oraz legitymacja instruktorska, uprawnienia prowadzącego strzelania oraz licencja sędziego sportowego. W późniejszych terminach dla chętnych by dalej się kształcić można pomyśleć o instr. samoobrony i paru innych ciekawych kursach. Zgłoszenia proszę kierować przez pw, gg:8887448, mail: cycylio@gmail.com, tel. 792-269-913 Pozdrawiam serdecznie i zapraszam, ponieważ w końcu jest możliwość zdobycia uprawnień tego typu na Śląsku!

 

Jeżeli nie ten dział, to przepraszam i prosze o przeniesienie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez podmiot odpowiedzialny, ale za zezwoleniem ministra który teraz za to odpowiada, nie ukrywam nie wiem które to teraz ministerstwo, wszystko w pełni legalne pod odpowiednimi urzędami, robi to firma z kalisza, ja tylko zbieram osoby na śląsku, jako że nie uśmiechają mi sie notoryczne wyjazdy na drugi koniec polski ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyb Polski.

Można prosić dane firmy, która to organizuje?

 

Zawód instruktora strzelectwa uległ deregulacji i ministerstwo nie wydaje już uprawnień!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo przepraszam Was za odgrzanie kotleta, ale jak widzę, że kurs instruktora strzelectwa sportowego ma trwać przez 4 weekendowe zjazdy to ja widzę tych "instruktorów." Mój kurs w 2012r. trwał przez prawie pół roku w weekendy, a i tak dopiero po przeprowadzeniu kilku szkoleń z drugą osobą czuje się na siłach "uczyć" ludzi. Dodatkowo na takie kursy przychodzą osoby które nie trzymały w rękach broni palnej po czym te same osoby po 4 zjazdach mają przekazywać swoją wiedzę innym. Powinni robić test dla uczestników przed przystąpieniem do kursu... Boże, co się w tym kraju wyprawia... deregulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

kalach masakra. W Policji by zostać instruktorem strzelania należy przejść kwalifikację w swojej jednostce, potem egzamin strzelecki który odsiewa 60% kandydatów (ludzie z Katowic tłuką się do Słupska by opaść na wejsciu) a potem przez miesiąc 8 godzin dziennie wykłady metodyka strzelanie i egzaminy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×