Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ćwiczenia taktyczne dla 2 osób


Recommended Posts

Siemka. Czy znacie jakieś ćwiczenia taktyczne dla 2 osób/komandosów? Chciałbym razem z moim bratem nieco "potrenować", lecz nie wiem jak. W pobliżu mojego domu jest las, kilka opuszczonych budynków. Co proponujecie? Chodzi mi głównie o zgranie, zrozumienie. Z góry dzięki za pomoc :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

najłatwiej wam będzie znaleźć video kurs szalonego Costy i jego konkurencji. Również szukajcie po internetach materiałów z "taktycznych szkoleń cywilów w USA "

 

A tak pozatym zacznijcie od znaków niewerbalnych

 

i miejcie w głowie ,że repliki ASG to namiastka broni palnej. A wszelkie taktyczne treningi drużyn airsoftowych również są namiastką prawdziwych wojskowych ćwiczeń i tych cywilnych które są prowadzone przez profesjonalistów. Żeby wam się w główkach niepoprzewracało od tego całego airsoftu i bycia super pro airsoftowym komandosem.

 

Aha i trochę samozaparcia w internetach.Bo na pewno jeden solidny poradnik został napisany pod działania Airsoftowe i kilka nagrań również powstało.

Edited by patryk910
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...