Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

agm 003 vs. GFG27


Recommended Posts

Witam.

Jestem osobą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z asg i szukam czegoś na początek, by zobaczyć z czym to się je. Siedzę na forum od pewnego czasu, czytam poradniki dla nowicjuszy i z nich się dowiedziałem o agm 003. Dobry na początek, całkiem tani, generalnie dużo ludzi go poleca. Stwierdziłem, czemu nie, ale niedawno kolega podesłał mi ofertę kupna repliki strzelby GFG27. Oczywiście droższa, więcej fps-ów, teleskopowa kolba, strzela 3 kulkami na raz(nie jestem pewien czy agm też) i tak dalej.

 

I tutaj chciałbym poprosić o opinie bardziej doświadczonych, którą z tych dwóch strzelb wybrać(przekopałem furum i podobnego tematu nie znalazłem, chyba że GFG27 kryje się pod inną nazwą, której nie znam). Czy ktoś miał z nimi do czynienia. Chodzi mi tu głównie o GFG27, bo z relacji kumpla wiem, że do CQB jest ponoć b.dobra, ale czy wie ktoś może jak sprawdziłaby się w lesie(o agm czytałem, że jest dobra i tu i tu).

 

 

 

Tu linki do obu replik:

http://azteko.pl/shotgun-long-003-agm-p-5705.html

http://gunfire.pl/product-pol-1152202052-Replika-strzelby-GFG27.html

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz kupić shotguna, postrzelać trochę, a później nazbierać kasiorkę na coś lepszego to bierz agm. Jeżeli chcesz kupić replikę jako uzupełnienie kolekcji czy żeby używać jej w budynkach/nosić na plecach wziąłbym GFG. To,że strzela 3 kulkami to fajna sprawa w budynku, no i magazynki typu shells zawsze dodają troszkę realizmu rozgrywce.

Link to post
Share on other sites

Kolega Powała ma rację, kolega jest nowy w hobby, pewnie potrzebuje repliki do jako takiego "posmakowania" z czym to się je, więc faktycznie nie ma sensu wydawać 3 razy tyle na GFG, które sprawdza się tylko w czarnej taktyce. Raczej lepiej będzie jeśli kolega kupi sobie agm'a za 6 dyszek a różnicę w cenie przeznaczy na porządną ochronę oczu, jakieś dobre buty i kulki.

Link to post
Share on other sites

O elektryku myślę cały czas, tylko zanim go kupię to ho ho, a że zbliżają się najdłuższe wakacje życia( te po maturalne) to można by zacząć strzelać coś.

 

A jeszcze chciałem się dopytać, czy ktoś mógłby polecić jakich kulek(rozmiar) używać w AGM-ie, bo jak czytałem inne tematy to wprost informacji takiej nie znalazłem.

Link to post
Share on other sites

O elektryku myślę cały czas, tylko zanim go kupię to ho ho, a że zbliżają się najdłuższe wakacje życia( te po maturalne) to można by zacząć strzelać coś.

No i fajnie, ale nie ma sensu zmieniać AGMa na inną strzelbę (chyba, że się jest ich wielkim fanem i robi się to z zamiłowania, a nie dla osiągów) bo to tak jakbyś zmienił czerwone Uno na niebieskie - dużej różnicy nie zobaczysz, a forsę wydasz. Cena strzelby GFG to około 50% ceny przyzwoitego AEGa (np. wymienionych wcześniej MP5 Galaxy czy Cm 028).

Link to post
Share on other sites

Skoro o tym, mowa to odbiegnę lekko od tematu i przyznam, że myślałem o Cm.048m, ale jak wspominałem to jeszcze odległa przyszłość. Aczkolwiek opinie wyżej dają mi do myślenia, bo GFG27 do budynku brzmi bardzo atrakcyjnie, zwłaszcza te 3 kulki naraz i "shellowe" magazynki

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...