Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ilość magazynków - jak to wygląda u Was? - ANKIETA


Ilość magazynków - jak to wygląda u Was? (dotyczy naszej podstawowej repliki, bez wliczania replik broni bocznej))  

582 members have voted

  1. 1. Ile nosisz magazynków typu box/drum?

  2. 2. Ile nosisz magazynków typu hi-cap?

  3. 3. Ile nosisz magazynków typu mid-cap?

  4. 4. Ile nosisz magazynków typu low/real-cap?

  5. 5. Ile kulek łącznie nosisz w magazynkach?



Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Polska język trudna język...

 

Co z tego, że na Stalkerze dostajesz mało kulek (bo nikt nie daje magazynka, a co najwyżej kulki jak na OT - przynajmniej kiedyś).

Magazynków możesz mieć wiele jako element stroju.

 

Są ludzie, którzy brzydzą się hi-cap'ami i na "siepankę" biorą real/mid/low-cap'y i tutaj już wchodzi kwestia ilości.

Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę magazynek(ki) zależą od gry bo jak to jest larp typu Stalker to dostajesz jednego często niepełnego lowa i masz se postrzelaj, a jak to jakaś siepanka to bierze się hi capa. Wszystko tak naprawdę od gry

Tak naprawdę to wszystko zależy od Ciebie :icon_razz: Czasem fajnie jest zabrać parę magazynków i sobie poprzeładowywać, nawet jeśli można wziąć jednego i sypać. No ale kto co lubi. Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A ja noszę 10 magazynków + 1 w replice. 6 mam w ładownicach chest rigu, 4 na pasie. Planuję jeszcze trzymać 2 magazynki na panelu udowym. Nie znaczy to od razu, że wszystko wystrzeliwuje. Zazwyczaj schodzą mi tylko magazynki z chesta, rzadko się zdarza, żebym ogołocił się z magazynków do zera. Lepiej przedobrzyć, niż potem żałować. Nie ma nic gorszego niż puste ładownice, gdy do "ciebie i twoich kolegów szczelajo" :teethh:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A ja natomiast noszę 7 midów i 1 Hi-capa. Sumarycznie to 8 magów więc całkiem sporo, jednak często jeżdżę na strzelanki całodzienne gdzie taka ilość się przydaje :D

 

A co do kulek poza magami to mam takie fajne woreczki gdzie wchodzi po ok. 100 kulek i 3 szybkoładowarki więc w zapasie mam jakoś 2-3 tys. kulek

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na zwykłe, niedzielne strzelanki, gdzie runda trwa 20-30 min noszę 4 midy, każdy po 100 naboi. Często się natomiast zdarza, że magazynek zmienię tylko raz, gdyż wystarcza mi mniej niż 200 kulek. Fakt, że jestem dość oszczędny w strzelaniu.

Do tego dwa low-capy po 30 kulek do boczniaka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja w zaleznosci od strzelanki i repliki:

 

1. luzne strzelanie 1 lub 2 hicap krotki do ak74 po 220 kulek(mam tez 2 dlugie i przerobionego chest riga z magazynkow M4 na ak). Generalnie dlugie obecnie rzadko biore bo wygodniej nawet czolga mi sie z krotkim.

 

2. 4 mid capy po 65 kulek do mp5 i 2 dlugie na 90 kulek- ladowanie zaleznie od limitow na strzelaniu,

 

3. 3 low capy po 30 kulek do swd,

 

4. 8 low capow po 15 kulek kazdy do shotguna agm 003,

 

5. 4 low capy po 29 kulek do pistoletu cm122

 

6. 1 low cap na 26 kulek do pistoletu mk23 socom Stti.

W zaleznosci ktora klamke biore.

 

Generalnie staram sie odchodzic od hicapow (na poczatku bylo to frajda) i nie ma przeszkod zeby hicapy tez ladowac np. po 50 czy 60 kulek i zmieniac, a nie 500 bb w serii :)

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...