Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ilość magazynków - jak to wygląda u Was? - ANKIETA


Ilość magazynków - jak to wygląda u Was? (dotyczy naszej podstawowej repliki, bez wliczania replik broni bocznej))  

582 members have voted

  1. 1. Ile nosisz magazynków typu box/drum?

  2. 2. Ile nosisz magazynków typu hi-cap?

  3. 3. Ile nosisz magazynków typu mid-cap?

  4. 4. Ile nosisz magazynków typu low/real-cap?

  5. 5. Ile kulek łącznie nosisz w magazynkach?



Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Seger - możesz podrzucić fotę tej konfiguracji z 13 magami na 6094?

 

@canis_lupus - twoja wypowiedź wnosi wiele do dyskusji. Przy okazji ... łącząc 2 zdania powinieneś dać przecinek przed 'a'. Dobrze myślę ? :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Za moich czasów to było błędem, tak samo jak 'wziąść', 'poszłem', 'najbardziej optymalny' etc.

Jeśli poprawi Ci to dzień to 'masz rację'.

 

Proponuję koniec offtopu, I radzę oduczyć się nie obrażania innych userów.

Link to post
Share on other sites

Właściwie temat to spam ale skoro nikt z modów nie wywalił to właściwie odpowiedź jedyna może brzmieć tak: "Tyle ile potrzeba" i lans na to kto ma więcej można zakończyć oraz przypominam, że istnieje bliźniaczy temat, który został już dawno zamknięty.

Dokładnie. Temat założony tylko po to żeby przedłużyć sobie fujare poprzez pochwalenie się ile to się ma magazynków, a prawda jest taka jak napisałeś.

Czekam na temat w którym będzie można prześcigać się w długości chińskich tłumików lub ilości naszywek na rękawie...

Link to post
Share on other sites

Zaglądnij sobie do słownika (...)

Czuję się nieco wywołany do tablicy - z powodu mojego sformułowania i korekty przez Operatora Czatu :icon_wink:

@canis_lupus - Nie ma co prowadzić wojny o "drobiazgi". Przeprowadziliśmy z Axelem mały przyjacielski dysput o poprawności tego sformułowania poza forum (żeby nie zaśmiecać tematu) :icon_wink: . - Ale dzięki za wstawiennictwo, bo faktycznie jest to forma poprawna językowo :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

@ Seger - możesz podrzucić fotę tej konfiguracji z 13 magami na 6094?

 

@canis_lupus - twoja wypowiedź wnosi wiele do dyskusji. Przy okazji ... łącząc 2 zdania powinieneś dać przecinek przed 'a'. Dobrze myślę ? :icon_smile:

 

 

Fotę zrobię wieczorem jak wróce do domu. Tylko mała pomyłka - ja nie mam lbt 6094 a loki sf II, która jest wzorowana na LBT ale nie ma tych kieszonek wewnętrznych.

Mniej, więcej wygląda to tak:

lewa strona: 3x1 shingle do góry nogami a na nich jedna podwójna ładownica - 5 magów

środek: 3x2 - 6 magów

prawa strona: jedna podwójna - 2 magi

łącznie: 13 magów

panel udowy: 2 magi

pasoszelki: 4 magi

jeden na kolbie

jeden w gnieździe maga już na start.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o ilość magów, to przede wszystkim oceń ile kulek tracisz na jedną akcję i pomyśl też o wygodzie z ilością magów, bo jeżeli zmieści się ich jak najwięcej w kamizelce i jest ci wygodnie to jest super. Ja noszę głownie midy, 6+1 ale 2 hi-capy mam na czarną godzinę, bo już kilka razy mnie uratowały :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Na oporządzeniu 6 magów do głównej, do tego 2 złączone podpięte pod replikę. Do bocznej 1+ 1.

 

Na oporządzenie dałoby się wcisnąć jeszcze 2 (gdybym miał), ale więcej naprawdę nie ma sensu. Robi się już za ciężko i pękacie do operowania "z buta". Reszta powinna lądować w plecaku. Do tego zacząłem ostatnio nosić przy sobie krótkiego LC jako żelazny zapas.

 

Te 8 magazynków jest w sam raz na dłuższe scenariusze. Na jebanki to już za dużo i wystarcza mi połowa tego. Jednak ma mil-simy, gdzie ładuje się je do realnej pojemności, ew. do 150% takowej trzeba już się pilnować, żeby po pierwszej dłuższej potyczce się nie wystrzelać. No ale właśnie o to w tej zabawie chodzi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...