Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M9 TM vs M9 KSC System 7


Recommended Posts

Może nie mam beretty, ale za to marujce, i kiedyś cezetkę w system7.

Sam system jest fajny, strzela w niskich temperaturach, ale te klamki mają jedną zasadniczą wadę. Brak części. Jak replika zdechnie, a na pewno z czasem zdechnie, to możesz ją odłożyc na półkę, lub liczyć na łud szczęścia, i szukać coś w Chinach.

Marujec jak to marujec, niezniszczalny, plastikowy, przestarzały, ale części jest od zarąbania, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

 

Jeżeli miałbym wybierać, to tylko marui.

Link to post
Share on other sites

No właśnie, KSC/KWA i części zapasowe... To niestety masakra, nigdzie nie są dostępne, teoretycznie w fabryce można zamówić. Niestety, na te części czekam już 2 i pół miesiąca a ich ani widu ani słychu. Nie są to jakieś konieczne części ale jednak są i nie da się ich dostać w ludzkich terminach. O ile w ogóle jest możliwym dostać nowe.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Stały hop up się sprawuje całkiem dobrze, ja strzelam G&G 0,25g, 0,2 nosiło w niebo (nie pamiętam już jakiej firmy). Awarii przez mniej więcej rok użytkowania nie uświadczyłem, chociaż aż tak pancerna nie jest - kupiłem używkę z pękniętym zamkiem, mniej więcej na linii szczerbinka - selektor.

 

Tylko trzeba się liczyć z tym, że jeżeli zużyjesz/zniszczysz gumkę hop-up (a właściwie element, który podkręca kulki, gumka jest dwuczęściowa) to pozostanie jedynie wycięcie elementu podkręcającego z normalnej gumki (jak zrobisz niedokładnie to nie będzie szczelnie).

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Odświeżając temat, wielu ludzi narzeka na brak części do replik KWA/KSC, zupełnie nie rozumiem takiego stanu rzeczy.

Napisałem maila do producenta w Hong Kongu i nie było najmniejszego problemu, większość części dostępnych "od ręki", a reszta po niespełna tygodniu. Przesyłka pocztą lotniczą (list opatrzony numerem) trwała 7 dni. Realizacja zamówienia, od momentu złożenia zamówienia poprzez uzupełnienie stanów do doręczenia paczki trwała nieco ponad 2 tygodnie.

 

Dobra szkoła dla tych którzy będą chcieli iść w moje ślady, piszcie wiadomości z przeglądarki (oczywiście w j.angielskim!!), z programów pocztowych nie zawsze wiadomości przechodzą (antywirusy, antyspamy, inne serwery i inne dziadostwa utrudniające dostarczanie poczty elektronicznej). Jeśli przez 2-3 dni nie macie odpowiedzi (uwzględniajcie strefę czasową), śmiało możecie ponawiać maile, a jeśli dostaniecie odpowiedz, warto odpowiadać załączając całą konwersację w treści maila.

Teraz to co najważniejsze, lista części podana jest na stronie http://www.kwa.com.hk i posługujcie się tymi numerami.

Wiadomości piszcie na adres info@kwa.com.hk

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...