Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire = Kpina


Recommended Posts

Pierwszy mój zakup w sklepie internetowym Gunfire i już problemy. Ponad tydzień temu zamówiłem w owym sklepie spodnie i bluzę olive mniejsza z tym jaką po wpłacie i zaksięgowaniu przelewu na drugi dzień przyszedł e-mail że paczka została zapakowana i doręczona do kuriera GLS. Dostałem także numer przewozowy paczki. Jak się okazało 3 dni później dostałem kolejnego e-maila z informacją że transakcja została wstrzymana. Oczywiście szczegółów podanych nie było bo po co ?... Po skontaktowaniu się przez e-mail ze sprzedającym okazało się że transakcja została wstrzymana ponieważ na magazynie nie posiadają takiej bluzy jaką zamówiłem ( na stronie pisało dostępna ). Zaproponowano mi zakup innej ale po co mi inna jak tamta była do kompletu ?... Musiałem się oczywiście fatygować do napisania kolejnego e-miala tym razem z informacją że chcę zwrotu kasy za zapłacony towar którego mi nie wysłali. Na drugi dzień dostałem informację zwrotną o podanie numeru konta itp. Napisałem tego samego dnia. Dwa dni później oczekując na odpowiedź dotyczącą przelewu znów musiałem pisać z zapytaniem gdzie potwierdzenie przelewu i czy w ogóle takowy był ? Okazało się że nie było żadnego przelewu i tym razem odpisała mi już inna osoba ( kobieta ) poprzednio jakiś gostek pisał ) że przelew zostanie zrealizowany dziś czyli 3.05.2014. Dziś mamy 5 i kasy na koncie jak nie było tak nie ma. Chodzi dokładnie o 127 zł. Niby nie jakieś tam wielkie pieniądze ale niech zrobią tak w uja na tą kasę z 20 osób i już mają ponad 2 koła za free... Przestrzegam was przed kupnem na Gunfire.pl. Sprzedawca ma gdzieś kupujących a jeśli chodzi o zwrot kasy to może ci oddadzą a może nie... Przypuszczam że gdybym nie napisał to w ogóle nie fatygowali by się z napisaniem że zwracają kasę... Będę pisał co z tego wszystkiego wyszło...

Link to post
Share on other sites

Tak trudno do nich zadzwonić i załatwić to z jednym konsultantem? Chłopaki mają zapierdziel, sam z nimi też nieprzyjemności miałem, ale hajs zwracali, i przeprosili. Takie rzeczy tylko się telefonicznie załatwia. I prosze nie pisz bzdur typu 20 ludzi wydymają,i 2 tysiaki w kieszeni. Sklep jest zaufany, nie oszukują ludzi.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...