Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie polecam, Panom z Azteko.pl poprzewracało się trochę w dupciach...

 

Jak wiadomo Azteko.pl oferuje wysyłkę od kwoty 99zł packzomatami i PP za symboliczny 1 grosz. Nie raz kupowałem parę rzeczy na promocji.

 

 

Zamówiłem 8 paczek 4000 0,25 G&G

 

 

PIERWSZY MAIL

Na zamówienie składa się:

Produkt / usługa Nr katalogowy Cena jednostkowa (brutto) Ilość Wartość brutto G&G Kulki - 0,25g - 4000szt. ILOŚĆ OGRANICZONA 330 25,00 zł 8 200,00 zł

 

Wartość produktów: 200,00 zł

Zniżka dla stałych klientów Zniżka nie obowiązuje w przypadku wyboru darmowej dostawy. (1.00%): 2,00 zł

Koszt wysyłki: 0,01 zł

Razem do zapłaty: 200,01 zł

 

DRUGI MAIL

 

Status zamówienia Nr: 19652 został zmieniony. Data złożenia zamówienia: 21-06-2014

 

Nowy status: Zamówienie przyjęte- oczekujemy na płatność

 

Witamy

 

Kwotę za zamówienie proszę wpłacić na poniższe konto (podając jako tytuł przelewu numer zamówienia):

 

Tytuł przelewu: ZAMÓWIENIE 19652-inp

 

Kwota: 210,00

 

TRZECI MAIL

 

Status zamówienia Nr: 19652 został zmieniony. Data złożenia zamówienia: 21-06-2014

 

Nowy status: ANULOWANE

 

Zamówienie anulowane z powodu nie zaakceptowania punktu regulaminu § 3 punkt 8.

 

 

Po otrzymaniu innej kwoty zamówienia niż przy pierwszym mailu poprosiłem o wyjaśnienie, dostałem odpowiedź, że promocje i rabaty nie łączą się. Nie traktowałem wysyłki od 99zł jako promocje i dotychczas zamawiałem np przecenioną lufę, tłumik i wysyłka kosztowała 1 grosz, więc poprosiłem o zweyfikowanie po raz kolejny.

 

Bez żadnego wyjaśnienia zamówienie anulowane.

 

U Azteko.pl nie kupię już nic.

Link to post
Share on other sites

To ciężko do nich zadzownić i wyjaśnić sprawę telefonicznie? Ja zamawiałem ostatnio kilka pierdół, zmieniając co chwilę zawartość zamówienia po zapłacie. Połączyli kilka zamówien, i za friko wysłali kurierem, mimo że za pocztę płaciłem.

Link to post
Share on other sites

Heh, kolejny "roszczeniowiec" :)

W takich wypadkach należy zadzwonić do nich i wyjaśnić sprawe telefonicznie - zawsze to lepiej niż bawić się w wymianę maili itp.

Na 100% doszedłbyś do porozumienia z nimi.

 

Po prostu zaliczyli zniżke dla stałych klientów a nie wysyłke za 1 grosz, wystarczylo zadzwonić i dogadać się- ja tak zrobiłem, bo na początku też została naliczona zniżka lojalnościowa. Po krótkiej rozmowie wszystko grało i buczało :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...