Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wytarte oznaczenia jasności Aimpoint


Recommended Posts

Hej

 

Mam poblem otóż w moim "super pro Aimpoincie", który sprawiła mi kobieta w prezencie na tym pokrętle od włączenia i poziomu jasności w 99% wytarły mi się oznaczenia (zeszła całą czarna farba jaka tam była) i na ślepo musze go ustawiać/włączać przekręcając całym pokrętłem. Na zdjęciu poniżej jest początek problemu, obecnie ledwo pozostała tylko "2". Mazaki itp odpadają, bo to srebne to jakby jakiś metal i nic się nie trzyma (żadne markery, cienkopisy, rapidografy, pisaki do CD itp etc). Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak to zrekonstruować? Podpowiedź w stylu zrób naklejkę średnio się sprawdzają w moim wykonaniu, bo próbowałem - z marnym skutkiem i dlatego pisze tutaj. Będę wdzięczny za sugestie.

http://fotoo.pl/show.php?img=830591_img-0158.jpg.html

Edited by DariuszT
Link to post
Share on other sites

Hmmm no to nie jest głupie rozwiazanie. Pytanie tylko czym? Nie chce o rozkręcać, bo już nie złoże aby działało, ale obadam co to konkretnie jest to metalowe i może jakoś wyżłobie jakieś punkciki.... Myślałem tez zrobić projekt w PS i wydrukować na laserowej na papierze samoprzylepnym

Link to post
Share on other sites

Hejka. Po przebadaniu kosztów i ilości energii jaką trzeba poświęcić na różne warianty ostatecznie postanowiłem poświęcić parę minut w Ilustratorze i przygotowałem takowa naklejkę (koło średnicy 15mm, 6 cyferek - 5 stopni i 0 rozmieszczone co 60 stopni) Potem laserowy wydruk na folii samoprzylepnej w drukarni i dzięki temu mam cały ich arkusz (ok 30 sztuk) za 3zł. Przeczyszczenie tej blaszki polską wódeczką, aby zmazać pozostałości oraz odtłuścić i mam super dobrze trzymające się, nie do (ro)zmazania oznaczenia lepiej wykonane niż fabryczne.

 

Temat do zamknięcia, może komuś się przyda, bo pewnie nie jestem jedyną osobą z tym problemem :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...