Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie hurtownie polecacie?


Recommended Posts

Poczytałem ,poszukałem i nie znalazłem nic tzn. kulek w niższych cenach niż aktualnie kupuję. Mam pytanie do ludzi współtworzących drużyny asg. Czy składacie się na kulki raz na jakiś czas czy każdy kupuję według własnego zapotrzebowania? Zastanawiam się nad kupowaniem bezpośrednio u producenta.

Link to post
Share on other sites

W mojej ekipie raczej nie praktykujemy składania się na kulki (co innego wspólne zamówienia celem obniżenia kosztów przesyłki).

Załóż konto drużynowe na GunFire - będziecie mieli 10% zniżki. Co prawda obecnie chyba nie ma na GF kulek, które mógłbym z czystym sumieniem polecić, ale 10% zniżki zawsze warto mieć.

Link to post
Share on other sites
(...) Co prawda obecnie chyba nie ma na GF kulek, które mógłbym z czystym sumieniem polecić, ale 10% zniżki zawsze warto mieć.

Mareczku, ciut się mylisz, trochę jest.

Nawet G&G się pojawiły. Brakuje najpopularniejszych wagomiarów, asortyment lekko ubogi jak na razie ale już można co nieco wybrać. Teraz po przeprowadzce będą mieli dostawy, więc można oczekiwać poprawy zaopatrzenia.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Mi to bez różnicy czy strzelam 0.20 czy 0.25 . I tak je zwiewa po jakiś 40 metrach więc kupuje te tańsze. Zawsze G&G. Miałem rocetsy pro i różnicy może w strzałach nie było ale za to były w podawaniu.

Link to post
Share on other sites

Generalnie większość drużyny ma repliki podobnej mocy. Nie chodziło mi o producenta kulek w chinach tylko dystrybutora na Polskę, mój błąd. W drużynie jest około 20 osób. Z rabatem na gunfire opłacałoby się kupić rocketsy w paczkach 25kg ,ale one są słabe jakościowo tzn. strasznie się zacinają. Napisałem maila do dystrybutora kulek Dum Dum odnośnie współpracy z drużynami asg.

Link to post
Share on other sites

Z drugiej strony, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście i schodzą wam takie ilości to może czas przesiąść się na low/real-cap'y. Na dłuższą metę możecie wyjść na plus. A pieniądze nie będą leżały na ziemi po jednorazowym użyciu.

Link to post
Share on other sites

Ale Dum Dum nie zacinają mi się w replice ,a rocketsy już tak. To jeszcze nie czas na low-capy i real-capy :icon_razz: .Duże zużycie kulek wynika z codziennych strzelanek ,które są dość dynamiczne :icon_smile: Znacie jakąś alternatywę dla dum dum i rockets?

Edited by GRO9NO
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jeszcze Guardery są dobrej jakości, ale na waszym miejscu zastanowiłbym się czy idziecie w cenę czy jakość.

Cena - Rockets

Jakość - G&G

 

Pomiędzy nimi jest kilka marek, ale większość jakościowo jest zbliżona do Rocketsów niż do G&G.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

może jakiś ewenement :icon_smile: ale u mnie DD 0,25 się nie tną, PJ też nie, a cena niższa niż GG

używam na różnych lufach i strzelając na 30-40m różnicy nie ma, więc biorę co tańsze

Edited by mike88
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...