Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tokio Marui HI-CAPA 5.1 gdzie zamówić?


Recommended Posts

Ponieważ to mój pierwszy post zacznę od zwyczajowego przywitania:

 

Witajcie!

 

Wydaj mi się, że ten post mógłby znależć sie w dziale jak zacząć, ale od mojej rejestracji na forum minęlo trochę więcej niz 3 miesiące, więc wpisuje go tu, a jeśli trzeba proszę adminów o przeniesienie.

 

Myslę poważnie o rozpoczęciu przygody z Action Air IPSC, przeczytałem troche na ten temat i zdecydowałem sie na zakup repliki od Tokio Marui. Wachałem się pomiędzy Glock'iem 17 i HI-CAPA'ą 5.1. Ostatecznie decyzja zapadła i chciałbym zamówić pochodną Colta. Problem polega na tym, że w PL nigdzie jej nie znalazłem, ze sklepów zagranicznych (zamówienie to nie problem, ale cena wyjdzie podobna więc wolałbym kupić u nas) znalazłem ją w redwolfairsoft ale koszty przesyłki 77$ to prawie połowa wartości zakupów...

 

W związku z tym pytanie do Was: możecie polecić jakiś sklep w PL w którym mogę złożyć zamówienie i liczyć na poważne potraktowanie tematu i szybką realizację zamówienia (replika + dodatkowe magi)?

Link to post
Share on other sites

redwolf to nie jedyny zagraniczny sklep..

 

http://uncompany.com/pageproduct.asp?L3catid=363 - hi capa 116$. Robisz zamówienie i czekasz na maila od pana który poda Ci cenę wysyłki (inaczej się nie da, dziwny sklep :P). Mi policzyli ok. 35 dolarow. Razem z mailem dostajesz nr zamówienia. robisz przelew paypalem podając w tytule nr. zamówienia. kurs to około 3,10 złoty za 1 dolara. Około 470 zloty razem. Czas czekania około dwóch-trzech tygodni. Zależnie od szczescia i celnika, albo przepuszczą Ci replike i wybulisz 470 albo doliczą vat i wyjdzie koło 600. w polsce na cenę mniejszą niż 650 nie licz

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dzięki wszystkim za pomoc i informacje. Finalnie zdecydowałem sie zamówić replike za pośrednictwem i z pomocą samaela. W międzyczasie poszukiwana hi-capa mignęła mi jako dostępna w którymś z polskich sklepów ale zamówienie było już w realizacji a poza tym z dodatkowymi magazynkami polska cena wychodzi mało atrakcyjna.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...