Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GLOCK 17 [GAH0201 od SRC]


Recommended Posts

Więc tak, postanowiłem ostatnio kupić jakąś tanią replikę boczną. Mówię tanią bo zazwyczaj strzelam się w lesie gdzie mało kiedy przydaje się boczniak, i przeszukując różne sklepy natknąłem się na GLOCKA 17 od SRC. Przejdźmy do rzeczy:

 

1) Pudełko - zwykły kawałek czarnego kartonu i styropianu z wytłoczonym miejscem na replikę.

 

2) Zestaw - W zestaw wchodzi replika G17, magazynek na 15 kulek, oraz standardowa paczka kulek ( pewnie 0,12g bo były żółte ) i sterta papierów.

 

3) Wykonanie - Replika jest dobrze spasowana, nie śmierdzi ochłapem chińskiego plastiku, nic nie trzeszczy, nie hałasuje.

 

4) Osiągi - po przestrzelaniu repliki mogę powiedzieć że na kulkach 0,20g replika ma zasięg skuteczny koło 10m a całkowity koło 15m.

 

5) Opis ogóly - replika jest przyjemna dla oka jak i również w dotyku. Mimo, że została wykonana z ABS'u waży swoje ( koło 600g ) i ma dobre rozłożenie masy. Dobrze leży w dłoniach i gładko odciąga się zamek. Skoro mowa o zamku to podczas wystrzelenia ostatniej kulki i ponownym naciągnięciu sprężyny, zamek nie odbija. Zostaje w tylnym położeniu i żeby go zsunąć do swojej pozycji należy wyjąć magazynek i pociągnąć delikatnie w swoją sronę po czym puścić. Pistolet posiada blokadę spustu umieszczoy koło języka spustowego, oraz miejsce na zamontowanie latarki bądź lasera na froncie.

 

PODSUMOWANIE:

 

Nazwa: GAH0201 Heavy Weight

Producent: SRC

Napęd: sprężynowy

Prędkość wylotowa: 140 fps

Wykonanie: ABS + metal

Pojemność magazynka: 15 kulek

Długość: 210mm

Waga: 590g

 

Dodatkowe informacje:

Tryb ognia: pojedynczy

Hop-Up: tak

Blow-Back nie

Blokada spustu: nie

 

 

 

W skład zestawu wchodzi:

- replika

- magazynek

- zestaw kulek

 

CENA: 52,94 Zł

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...