Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCAR-L [WE]


Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

A więc tak :

 

Niestety jakimś cudem poszedł przerywacz ognia.

Oddałem Scara do serwisu na wymianę, gdzie przy okazji kupiłem mosfet oraz gearbox został przesmarowany i wypodkładkowany.

 

Chronowany 440fps +-2fps.

 

ROF jest po prostu niesamowity! Nie polecam 11.1v gdyż replika jest w stanie osiągnąć około 25bb/s(moim zdaniem to za dużo :P)

 

Na 7.4v jest bardzo przyzwoicie :)

 

Niestety ale na full auto skupienie nie jest najlepsze(11.1v) Będzie trzeba wstawić preckę.

 

Donośność kulek wynosi około 60-80m.

Na 50m spokojnie "uszczelimy" każdego :P

Link to post
Share on other sites

Moja czeka w pudełku na urodziny, które niebawem :icon_smile:. Jakich magów używasz?

 

5 x midcap od Specna Arms... niestety plastiki(nie zauważyłem na stronce). Ale wyglądają super i są miłe w dotyku

1 x low/midcap od Barta, też podaje super.

 

Na chronowaniu serwisant użył swojego jakiegoś maga i też podawało.

 

Jestem w stanie stwierdzić że ten SCAR przyjmie sporą ilość magów :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

SCAR is in da house :icon_smile:. Pierwsze wrażenie - super. Drugie wrażenie - też ok, tylko dlaczego takie luzy upper vs lower receiver? Wyraźnie czuć, że góra lata w stosunku do polimerowego dołu. U was też tak jest?

 

Nie, ale jak Ci to przeszkadza to możesz podkleić te haczyki z tyłu w dolnym izolką, będzie spasowane idealnie. :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mieliście jakieś problemy z hopem w tym SCARze? Na stockowej gumie kulki latają jak flaki, na czarnej Systemie rownież - praktycznie w ogóle nie kręci "do góry". Na razie nie bawiłem się w zmianę dystansera, zastanawiam się czy zmiana gumki coś może pomóc.

 

Ja wstawiłem gumkę systemy czarną i mi hula bez problemu :) Po prostu nie grzebałem zbytnio i tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jeżeli ci chodzi konkretnie o scara to tak, jest to najlepszy w tej cenie scar na rynku.

Zalety: Wykonanie jest naprawdę przyjemne, częśći metalowe to w większości aluminium obrabiane cnc a nie jakiś znal, plastik jest przyjemny w dotyku, ilość fps jest co najmniej wystarczająca do lasu(jeżeli ktoś na to patrzy), szybkostrzelność jest naprawdę duża(posiada mocny neodymowy silnik), dość duża ilość miejsca na baterie, nie jest wybredny jak chodzi o magazynki, na trybie zabezp zrzuca ci sprężynę ( jest to bardzo przydatny bajer).

Wady: bolt catch szybko się wyrabia, jest lekki luz na miejscu rozsuwania kolby, przerywacz ognia szybko się psuje(przynajmniej w egzemplarzu z którym miałem styczność), przy lipo 11.1 szybkostrzelność jest tak duża że kulki zostają zbyt szybko wystrzelone że w torze lotu dają radę nawet uderzyć w kulkę przed nią, gb dość głośno pracuje (nawet po poprawnym wypodkładkowaniu), łożyska są wykonane z mosiądzu i przydało by się wymienić je na jakieś kulkowe (przy okazji kultura pracy wzrośnie),

Uwagi: po wyjęciu z pudełka należy wszystkie śrubki dokręcić, przydało by się gumke wymienić, zmienić kalbe i dać mosfet, dać jakieś osłony na szyny ris ponieważ mogą poharatać rękę lub rękawiczki zniszczyć.

To wszystko co wychwyciłem jak coś pominąłem to napiszcie lub poprawcie jeżeli się mylę albo źle napisałem :)

Link to post
Share on other sites

W cenie do 1300zł zastanawiam się też nad defenderem ASG ale jestem wielbicielem SCARów więc myśle że go kupię i w późniejszym czasie kupię preckę gumkę a z czasem pobawię się w głebszy tuning. Będzie to moja pierwsza replika bo dopiero zaczynam z ASG.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...