Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Panowie czy wcześniej wspominany tłok

Tłok Angel Custom VSR-10

 

 

pasuje do stokowej prowadnicy i sprężyny>? bo kupiłem gówno pps;a na GF i nie pasuje

 

Cześć,

nie pasuje niestety - jest strasznie namieszane ze "standardowością" części w tej VSR - tłok a'la M24, seary 45st. a'la VSR, sprężyna jakaś niewymiarowa...

Był też problem z głowicą cylindra (o ile dobrze pamiętam, jest w zestawie z tłokiem AC), mianowicie ciut za gruby jest okrągły fragment nad gwintem, przez co robi się problem z dopchaniem cylindra do końca, do komory HU.

 

W swoją VSR wsadziłem zestaw PPS (tyż z GF), cylinder+tłok+sprężyna+prowadnica, wszystko działa - choć muszę przyznać, że nie celowałem w snajpienie w stylu łan-szot-łan-kil z kilometra, do zabawy w snajpera wystarcza, daje ok 500fps (wiem, tyle to w stocku jest, ale plastikowy tłok szybko mi się starł na stalowych searach...).

 

Pozdrawiam.

Edited by KubaL17
Link to post
Share on other sites
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przebrnąłem przez temat.Mam kilka pytań.Noszę się z zakupem vsr.Jako iż TM kosztuje ponad dwa razy tyle co ta cymka a i tak trzeba wymienic 90% przy tuningu.

Planuje docelowo około 550fps.

1.Pasuje do niej zestaw spustowy Pdi lub zero triger bądź czy wystarczy wymienić sam sear odpowiedzialny za "łapanie"tłoka i czy jest on 100% kompatybilny jak w marui.

2.Zestawy cylindra i tłoka też podejdą te dedykowane do vsr 10?

Np shsy,pdi czy pps itp

3.Gumka hopa jest standartowa ta krótka czy jest już zwykła aegowa z lufą z aeg.

 

Czytałem też te linki z zagranicznej stronki ale niebardzo ogarniam czy jest to w rezultacie 100: kopia marui bo jezeli tak do dla samego łoża nie warto dawać tys zł.

Link to post
Share on other sites

Na 550fps wymienisz tylko cylinder sprężyne i tłok no i prowadnicę. Spust jest wytrzymały, ale lekko inny niż klasyczne vsr -piston sear jest dłuższy a reciver grubszy niż ten z tm czy bar10. To dosłownie z 1-2mm.

 

Możliwe, że trigger pdi może źle działać z cymą, przez większą grubość recivera... spust barta który w bar-10 wchodził z podkładkami a w cymie wchodzi bez żadnej podkładki. W razie czego będzie miał trochę piłowania.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Pytanie do osób które wymieniły stockową komorę na PDI czy jest jakaś widoczna poprawa osiągów?? Ktoś pisał że można uzyskać bardzo dobrą szczelność na stocku stosując patenty z tematu o VSR TM.

Też się zastanawiam nad tą cymką jako bazę do rozbudowy. Na tą chwilę nie ma nigdzie dostępnego Bar JG pisałem do Taiwana i dostałem odpowiedź że spodziewają się dostawy od JG ale to kwestia paru miesięcy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

sprężyna jakaś niewymiarowa...

Jak bardzo niewymiarowa? Bo TG ma w ofercie te słabe sprężyny cymowskie i zastanawiam się czy jest szansa, żeby podeszła do innych klonów VSR. Teoretycznie podają w opisie, iż pasuje tylko do cymek 70x, ale jak to jest w praktyce?

Link to post
Share on other sites

Jak bardzo niewymiarowa? Bo TG ma w ofercie te słabe sprężyny cymowskie i zastanawiam się czy jest szansa, żeby podeszła do innych klonów VSR. Teoretycznie podają w opisie, iż pasuje tylko do cymek 70x, ale jak to jest w praktyce?

 

Uh, ostatnio powywalałem niepotrzebne mi sprzęty i nie jestem w stanie teraz porównać / pomierzyć, a nie chcę wróżyć fusów :/

 

 

Pasuje, działa - daje tyle samo fpsów, co stock ze sklepu, a operowanie zdecydowanie cięższe - pierścienie tłoka z zestawu na których ten się ślizga w cylindrze są z jakiegoś mega nieśliskiego materiału i smarowanie ich silikonem niewiele daje.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zdarza się komuś, z posiadaczów cymowej vsr, blokowanie się kulek w magazynku? U mnie co nabicie maga, po pierwszym wystrzale, magazynek się zacina, a w środku mam kulkę na kulce :/

 

Zdarzało się u mnie z guarderami 0,3 - po przesiadce na armatech / G&G 0.3 a potem KA 0.4 problemów nie było, więc może kwestia pestek?

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 4 years later...

Heja,

Odkopuje temat.

Szukam do tej broni lunety (nie jest moja, znajomy chce taki prezent na ur)

Twierdzi , że przy wyborze tej lunety trzeba zwrócić uwagę na to, że blisko jest cięgno zamka, które uniesione do góry przy ładowaniu mogłoby haczyć w lunetę.

Pomożecie coś wybrać w cenie do 200pln ?
 
Pozdr.
Ushi

IMG_0233.jpg

IMG_0230.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...