Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką snajperke na początek ?


Recommended Posts

Obojętnie. Jeśli nie zamierzasz tuningować to nada się każdy, jak chcesz to warrior/swd/bar10.

Prawdopodobnie lepiej wyjdziesz kupując AEG... jednak tania snajpa daje radę jak się umie z niej korzystać.

 

Na stocku będziesz miał niewielką przewagę nad stockowymi AEG... ale one mają tryb auto, a ty jedną kulkę.

Przejdź się na strzelankę i zdecyduj. Niektórzy nieźle sobie radzą ze stockami, inni niezbyt się do tego nadają.

Jeśli myślisz o snajperstwie to realia ASG trochę odbiegają od wyobrażeń filmowych.

 

Zobacz jak grają ludzie z doświadczeniem. Mam w ekipie gościa, który przesiadł się na stockowe SWD (zamiast KWA 500fps). Nadal ciśnie, bo umie sobie poradzić ze springiem. Cały team przesiadł się właśnie na springi (z KWA, tuningowanych AK itp.) i efektywność wzrosła. Jest jedna snajpa ostro tuningowana, a reszta to stocki. Mając do wyboru AEG i stockową snajperkę zawsze wybiorę springa.

 

Do czego zmierzam? Generalnie to część ludzi kupuje stockowe springi, nie uczy/ nie umie się nimi posługiwać i pisze, że są do luftu - bo faktycznie jak się chce posługiwać nimi jak AEG to są cieńkie.

 

OFC. Większość powie zupełnie co innego, może po prostu jestem zwolennikiem springów, ale od zawsze wyżej ceniłem własnie springi (nawet te tanie) i krótkie epizody AEG (ostro tuningowanymi) utwierdziły mnie w przekonaniu, że te tańsze pukawki też dają radę. Fakt, czasem brakuje ognia ciągłego, ale wtedy po prostu stosujesz inne metody niż "walenie z karabinu ile fabryka dała".

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jaki karabin snajperski w granicach 300 - 400 złotych jest odpowiedni na początek ?

Rozczaruję Cię, tak na prawdę - ŻADEN... :icon_cry:

Te repliki to tylko baza do stworzenia snajperki, a to pociąga za sobą znaczne wydatki.

Poczytaj uważnie to co napisał Mikadorus, wyczytaj to co jest "między wierszami".

Zapoznaj się z tematami o replikach snajperskich, ogólnie o funkcji, roli i zadaniach snajpera. Wyciągnij z tego wnioski i jeśli nadal będziesz zainteresowany snajperstwem, zacznij odkładać pieniążki. :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...