Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika karabinu snajperskiego SW-01A


Recommended Posts

WITAM. Zdaję sobie sprawę że dany temat był już poruszany, aczkolwiek jest na nim zapewne tyle różnych opinii że nie potrafię nic wywnioskować ( może jestem cienki) prosiłbym o max 10-20 opinii na temat:

 

1.Replika karabinu snajperskiego SW-01A - opinia(jak się sprawuje, do ilu metrów replika strzela celnie-wiadomo to też zależy od warunków w jakich się strzela ale średnio można ocenić, co sądzicie o lunecie która jest w podstawowym zestawie, czy są jakieś problemy bądź pogorszenie stanu repliki po jakimś czasie nieużytkowania)

2. Jakie konkretne części muszę zakupić by podnieść jej FPS do ~700 (konkrety-mogą być linki).

3. Jakich kulek używać do precyzyjnych strzałów na dłuższe odległości (konkretny link - wiem że jest ich dużo i różne firmy więc jakie wybrać ? )

 

Z góry DZIĘKUJĘ za poświęcony mi czas. POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

Konkretny link, konkretny link - lenizm wiecznie żywy!

Po pierwsze: wiesz o tym, że to jak snajperska zachowuje się przed tuningiem jest w ogóle niemiarodajne? Tak, nawet taka za tysiaka czy półtora strzela jak niesnajpa. Po tuningu będzie strzelać zupełnie inaczej więc po co Ci wiedzieć jak strzela przed?

Po drugie: nie wiem czy ktokolwiek wpuści zielonego z 700fpsami na strzelanie bo 700fps to nie w kij dmuchał i (mimo, że jestem z tych, którzy limitów nie lubią) to bałbym się strzelać z kimś kto jest zielony i ma taką armatę.

Po trzecie: poszukaj, poczytaj, wyciągaj wnioski. Jeśli nie umiesz wyciągać wniosków z już istniejących postów na ten temat (a sam napisałeś, że był poruszany) to co dadzą Ci nowe posty?

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...