Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AGM MP007


Recommended Posts

Mam tego MP40 i używam w ASH. Tuning jest nieco utrudniony, bo lufa jest integralna z komorą, więc trzeba pokombinować. Mój po tuningu wygląda tak:

Preclufa 6,03.

Prędkość wylotowa 380 fps.

Bateria LiPo 7,4 V 1800 mAh 25C.

Magazynki 6 x Low-cap (50 kulek)

Tuning robił mi Fachowiec. Jeśli jesteś zainteresowany, odezwij się do Niego.

Używam kulek 5,95 lub G&G gramatury 0,25. Zasięg skuteczny >40 m.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Do minusów na pewno należy niestandardowa plastikowa komora. Dobrze wzmocnić ją na początek bo lubi pękać przy nierównym wpinaniu magazynka w gniazdo. Druga wada to niestabilne połączenie korpusów ale to akurat da się wyeliminować.

Replika w stock'u bardzo słaba - w moim pomogła wymiana dyszy, prowadnicy, tłoka i kabli. Sprężyna nie była ruszana bo silnik nie radził sobie z naciągnięciem mocniejszej.

Jako alternatywa jest tylko MP40 SRC ale praktycznie niedostępny i cena drugie tyle co produkt AGM.

Link to post
Share on other sites

Poza bebechami, które są po prostu różnej jakości, jak to w tanim chińczyku (mój akurat bardzo długo ciągnął na stocku i strzelał całkiem dobrze - więc to loteria) - znacznym minusem jest selektor ognia.

 

Można go usunąć. Należy wówczas zablokować płytkę selektora na stałe w położeniu auto i zaszpachlować oraz pomalować okładziny. Dopiero wtedy to wygląda jak replika MP40.

Poza tym faktycznie spasowanie obu połówek jest marne.

Za taką cenę może być, ale do SRC się nie umywa.

Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej. U mnie w okolicy są trzy MP`sze i każdy inaczej pracuje(lepiej i gorzej). Ja swojego kupiłem na początku 2007 (za 850pln, dziś bym dał za nowego max trzy stówy) ale po trzech latach użytkowania nie nadawało się to coś już do niczego, nawet na ścianę. Mam MP 40 SRC i po kilku modyfikacjach do budynków jest 'debeściak'.

Link to post
Share on other sites

Odnośnie powyższej repliki to pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze :)

 

Swojego Mpka kupiłem również w 2007 roku, chwilę po zakupie brat usunął mu ten badziewny selektor i odpowiednio go podpicował, replika śmiga po dziś dzień bez jakichkolwiek zakłóceń, w tamtym roku snajper wsadził mocniejszą sprężynę i wymienił kable a sama replika kula się oj kula po dziś dzień.

 

No ale jak pisał powyżej Sepp wszystko zależy od tego jak się trafi, tzn loteria.

Link to post
Share on other sites

Ja kupowałem swojego MP-ika w tym roku, parę miesięcy temu. Faktycznie produkcje się różnią, sprzedawca nawet się zdziwił po dostawie. Póki co nic nie grzebałem, w stoku średnio 375 fps na 0,20. Jak tylko będę miał fundusze do wymiany pójdzie lufa, komora HU i gumka.

Jestem zadowolony, lecz przez tą komorę kulki lecą jak chcą, zwłaszcza na auto :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...