Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, planuje wlozyc do Berylka zestaw Bore-UP. Co bedzie lepszym rozwiązaniem Guarder czy Deep Fire? Wszystko bedzie pracować na sprezynie guardera 130. Chce z tego wycisnac tak ponizej 500fps ( limity i zakazy nie interesują mnie ! ).

 

 

szukałem bezposredniego porównania guardera i DF, ale cos nie moglem znalesc. jesli byl taki temat to poprosze o odeslanie do tematu.

 

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Żadne z dwóch. Kup sobie Systeme lub Modify.

DF ma płaską głowicę tłoka wykonaną z Aluminium.

Guarder ma dziwny rozmiar oringa, trzeba się naszukać tego pasującego gdyby była taka potrzeba.

 

Systema i Modify to praktycznie takie same produkty, trzymają standard wymiarów między sobą, CA również.

Poniżej 500FPS to możesz spokojnie zrobić na SP130Guardera i zwykłym zespole cylindra NBU.

 

Właśnie złożyłem RK-02 na takich sobie częściach i SP130 - 475FPS.

Zmianą uległ tłok, cylinder, dysza, sprężyna główna.

Link to post
Share on other sites

Planuje założyc tego bore-upa bo mam i tak dyszę do wymiany, ta nic nie trzyma szczelnosci i myslałem zeby juz cały zestaw cylindra wymienić. Chyba ze samą dyszę wymienić, jesli tak to jakiej firmy? bo wole juz kupić raz a porządnie.

 

kurde systema i modify chyba nigdzie nie dostępne, zostaje CA.

Link to post
Share on other sites

CA to kupa, pod żadnym pozorem nie kupuj tego. Pokazać Ci głowicę rozwaloną na SP130?

Guarder rzeczywiście ma inny rozmiar - szerszy o 0,1mm od pozostałych.

Jest jeszcze airsoftpro i protech, aczkolwiek ten drugi jest raczej bardzo nie bardzo, a o tym pierwszym nie wiadomo raczej nic, aczkolwiek aluminiowa wyciszona głowica osobiście bardzo mi się podoba. Zresztą w PL i tak nie dostaniesz całego zestawu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...