Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika dla spinera- krótko i na temat


Recommended Posts

Witajcie,

Szukam repliki dla snajpera, nie interesują mnie cymy czy well. Szukam repliki dobrze odwzorowanej,żeby nic nie latało,żeby sie nie rozpadło etc. W grę wchodzą albo gazowe (co2) albo springi i konwersja mancraft.Nie interesują mnie elektryki.

Jeśli mówimy o konwersji mancraft, zależało by mi na nabojach co2.Noszenie butli nie przypadło mi do gustu.

Budżet ok 2-3k na bazę.

FPS? Na pewno muszą jakieś być, 550 +- myślę ze wystarczy.

 

Doświadczenie? Grałem kiedyś, ok 3/4 lata temu, niestety praca i dom zmusiły mnie do porzucenia hobby. Teraz wygospodarowałem sobie czas na hobby, a ze luba kładła nacisk na hobby związane ze sportem, postanowiłem wrócić do asg.

 

Kilka moich propozycji:

1.http://www.specshop.pl/product_info.php?manufacturers_id=155&products_id=6166&name=ARES_-_AW338_-_CNC_New_Version_-_MSR-003

 

2.http://www.specshop.pl/product_info.php?manufacturers_id=155&products_id=11477&name=ARES_-_MS338_Spring_Power_-_TX_System_-_Czarny_-_MSR-010

 

3.http://www.asg.com.pl/M40A1_Military_Sniper_Tanaka,p,3081.php

 

Z wyrazami szacunku,

Link to post
Share on other sites

Najlepszą opcją z takim budżetem:

-MS338 1650zł

-Lufa Promyk ok.300zł

-Konwersja Mancraft 550zł

-Adapter Co2 ok 150zł

-Komora HU TM 195zł

-Loading Latch 40zł

-Stalowe seary (dla pewności) 90zł

-Guma HU Action army/Km-Head i kilka innych gratów ok 100zł

-Luneta Delta Optical Clasic 3-9x40 300zł

 

Całość wynosi 3375zł+wysyłki, taki set będzie spełniał twoje wymagania na najwyższym poziomie.

Link to post
Share on other sites

Krwawy serio jak się nie znasz to nie doradzaj. Pokaż mi lufę promyka pasującą do tej repliki, wyjaśnij mi po co stalowe sery i co ważne pokaż mi takie co pasują do msr33. Po co Loading Latch?

 

Tak wygląda poprawna konfiguracja:

msr338

- lufa pdi

- guma action army/km-head

- mancraft z reduktorem i adapterem.

- luneta Delta Optical Entry 3-9x40 jeśli classic to model na tubusie 30mm.

 

Nie mogę edytować. Widziałeś jak wygląda komora tm a jak w msr338 i teraz mi powiedz czy są identyczne i czy pasują względem siebie?

Link to post
Share on other sites

Jak masz dostęp do bloku aluminium i frezarki to dorobisz inną kolbę. W środku łoża nie ma miejsca. Cóż u mnie to tak wygląda ale równie dobrze reduktor z zbiornikiem możesz dać przy celowniku optycznym i nie będzie tak rzucał się w oczy. Ja mam konwersję z adapterem na 2 kapsuły bo jest lepsza od mancrafta.

Link to post
Share on other sites

Mylisz się Samael, i to bardzo odnośnie CO2 / HP.

Polecam wykres zależności objętości względem temeratury CO2.

Jeśli nie masz takiego to podpowiem - warunki normalne, 0 st.C - 30 bar, 20st.C - 58 bar.

Każda zmiana temperatury powoduje zmianę ciśnienia, a po każdym strzale temperatura się wacha.

Polecam rozwiązanie - mała butla HP - najmniejsza to 13cu (0,2 litra), reduktor jak najmniejszy (np. madbulla).

Tankować najlepiej azotem - czysty gaz nie zaśmiecający reduktora.

 

No ale co kto woli. Ja swoją butlę 13cu będę zabudowywał w kolbie, razem z reduktorem.

Link to post
Share on other sites

A Ty to żyjesz? :icon_wink:

Dla jakiej objętości te wartości cisnienia?

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

Jeszcze jedna uwaga, tym razem do topicku;

W języku polskim mamy słowo "snajper", które choć jest kalką z angielskiego stanowi prawidłową forme.

Nie ma potrzeby rzeźbić.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Co to jest spiner? I czemu ten temat jeszcze wisi?

Jakby nie patrzył w zasadzie są 4 linie replik wyborowych:

- system vsr

- system L96

- system swd

- system sr25

O wszystkich są obszerne tematy. Do wszystkich da się wpakować konwersję mancrafta.

A człowiek, który nie potrafi poczytać, zastanowić się i wyciągnąć własnych wniosków, jest dla mnie niestety kretynem...

Zamykam

 

p.s makcraft śmiga zimą na kapsułach n2o, bez strat które są na co2.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...