Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelki w Armii Federacji Rosyjskiej


Recommended Posts

Przynajmniej połowa z tych kamizelek jest OPISANA na rus.mil'u - w recenzjach zwykle są wzmianki o użyciu.

Dlatego wychodzę z założenia, że ściemniasz z tym przeglądaniem stron...

 

Wszystkie są koszerne, a tobie tak naprawdę jest i tak wszystko jedno...

Link to post
Share on other sites

@Yahalom

Przejrzałem kilka artykułów na rus milu nt. kamizelek i nie zauważyłem wzmianek o użyciu w boju z wyjątkiem artykułu o jegerze cyt."Jeger sam w sobie był widziany m.in. na wyposażeniu członków MWD (chociażby OSN WW Rosicz)"

 

@BASYLON332

Generalnie chodzi mi o kamizelkę pasującą do stylizacji na współczesnego Rosyjskiego piechociarza (nie poborowca). Nie mam żadnej sprecyzowanej jednostki, chodzi mi tylko o to, żebym się nie wykosztował na "niearmijną" kamizelkę.

Link to post
Share on other sites

Wszystkie. Odkąd są w sprzedaży.

 

 

A ti ti ti mały kłamczuszku...

 

 

 

Te kamizelki są/były używane w bardzo małym procencie... No może z wyjątkiem Tarzana.

 

Lifczik to pojęcie zbyt szerokie, to po prostu "chest rig"

 

 

 

Obecnie najbardziej typowe w Rosyjskiej Armii jest 6Sz112.

Edited by delin0m
Link to post
Share on other sites

Jeśli przez najlepszą rozumiesz najwygodniejszą, najlepiej wykonanymi bez nadawania im wartości "rekonstrukcyjnej", są moim zdaniem Jegier, Tarzan, 6Sz112 (Łazutczik jest za duży, a reszta jest gorzej wykonana (jeśli przez Lifczika rozumiesz tego płóciennego) ).

 

Jeśli przez najlepszą rozumiesz najbardziej odpowiednią dla jednostek, na które chcesz się stylizować, to 6Sz112.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...