Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperki z Mancraftem na GF


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krótko i na temat Panowie. "Sory kolego, nie znamy cie i nie będziemy ryzykować. Jak chcesz z nami strzelać to Jasiu ma Cymkę 028 - replika nie jest idealna, ale pożyczy ci, postrzelasz, dasz się poznać to będziesz mógł szaleć z mancraftem". Jak się nie zgodzi to adios amigo.

Link to post
Share on other sites

Znów się zaczyna shitstorm wokół mancrafta? Dajcie spokój i zamknięcie ten temat.

 

No właśnie podają tu jedna firmę, a podobne możliwości tuningu do dużych fps istnieją. Od dawna istnieje możliwość składania silnych replik tanim kosztem, a jak dotąd małolatów z takimi potworami nie widziałem.

Link to post
Share on other sites

Nitro, Mancraft to bardzo kontrowersyjny temat, tym bardziej, że stał się popularny wśród gimbowników przez podobieństwo nazw z grą w której (za przeproszeniem) stawiasz klocka. Jak gimbownikowi 60 fps'ów w grze za mało, to kupuje Mancraft'a.

 

... a jak dotąd małolatów z takimi potworami nie widziałem.

No tak, wyłudź od rodziców 500 zł na aluminiową rurkę i wężyk.

Link to post
Share on other sites

Po co drążyć temat. Moje lokalne środowisko nie dopuszcza do gier uczestników poniżej 18 lat. Każdy świeżak potrzebuje osobę wprowadzającą,która jest odpowiedzialna za osobnika. Bardziej od gimbazy boję się niedowartościowanych kretynów,których u nas nie mało.

Link to post
Share on other sites

Zaraz a od kiedy repliki asg można kupować mając mniej niż 18? Nie widziałem, aby prawo się zmieniło w tej materii? Akurat za fakt zakupu i posiadania replik przez osobę poniżej 18 lat odpowiadają sklep/rodzice/sama osoba poniżej 18lat.

Zresztą akurat wątpię aby rodzice od tak wydali ponad tysiaka na zabawkę synka.

Jak nitro powiedział, kłopotem nie są dzieci bo te mają gówniany sprzęt tylko niedowartościowane osobniki mające po pierdyliard fps a lufy i kulki najgorszego sortu i walące z 5m, bo z ich replik nie da się trafić nic na 25m.

Zresztą zapraszacie na gry osoby poniżej 18 lat, oprócz takich, które znacie?

 

Temat z dupy można zamknąć.

Link to post
Share on other sites

Ale zauważyliście, że w opisie przy większości replik jest max. 720fps, a jedynie przy krokodylu SnowWolfa 760fps?

Regi mc od dłuższego czasu nie pozwalają na wykręcenie więcej. Oczywiście można to ominąć, ale tzreba 2 elementy wewnątrz rega zmienić... tylko po co, skoro najcieższe co mamy to 0,43g.

Poza tym bez precki i dobrej gumki to sobie można... piwo zchłodzić kapsułą.

 

Ja tam sie nie przejmuję, używam konwersji ponad 2 lata i sobie chwalę. Ewentualnych świeżaków (18+, bo poniżej nie wpuszczam) lokalnie schronuje i w razie potrzeby spacyfikuję. Dzieciaki nie radza sobie z mocnym springiem (naciąganie, konserwacja, regulacja), tym bardziej nie dadzą sobie rady z konwersją, zwłaszcza w stockowej replice - osiągi będą mizerne, a pierdnie im uszczelka i po ptaszkach będzie.

Link to post
Share on other sites

Gdy gówniarz pociągnie z czegokolwiek co przebija gipskarton ( nie ma to znaczynia czy mancraft, polartstar, sun project czy bardzo wykręcony aeg ) po innej osobie i doprowadzi do uszczerbku na zdrowiu to może podnieść się raban, dlaczego dziecko miało dostęp do czegoś tak niebezpiecznego. Wciągnie to się zaraz do szufladki ze świrami którzy strzelają z wiatrówek do ludzi psów i autobusów.

Ktoś zada pytanie dlaczego ma dostęp do czegoś tak potężnego zupełnie bez zezwolenia.

Dlaczego wogóle to nie jest regulowane prawnie.

Wystarczy rzucić malutkim kamyczkiem by wywołać lawinę.

Link to post
Share on other sites

Przykład Axela idealnie oddaje to o czym myślałem tworząc ten temat.

 

A ja Wam powiem tak - dokładnie tak jak pisał mikadorus, fpsy można łatwo wyciągnąć z każdego napędu w każdej replice. Krzywdę, można zrobić i z potwora 700fps i z AEGa 350-400, który niby jest "nieinwazyjny". Wszystko zależy od użytkownika. Jeśli ten jest idiotą to krzywdę może zrobić komuś innemu czymkolwiek, nie potrzebuje do tego ani 700 fps ani nawet repliki ASG.

 

Tyle w temacie - dyskusja jałowa, którą można toczyć w nieskończoność. Repliki tutaj nie mają znaczenia. Ma się stać krzywda to się stanie.

Link to post
Share on other sites

"Zaraz a od kiedy repliki asg można kupować mając mniej niż 18?"

 

Zapytam raczej od kiedy nie można? O jakim "prawie w tej materii" konkretnie piszesz? Bo obecnie zabawki ASG są wg naszego prawa na równi z resorakami, grabkami i łopatkami. Limit 18 lat jest wyłącznie dobrą wolą sklepów i nie zmuszają ich do niego żadne przepisy.

Link to post
Share on other sites

Od zawsze osoba mająca mniej niż 18 lat nie może kupować przedmiotów nie będących towarem pierwszej potrzeby. Dwa do 18 roku, życia to opiekun prawny jest ważniejszy co do decydowania a nie osoba mająca mniej niż 18lat.

Dwa uszkodzenie osoby poniżej 18 roku niesie za sobą konsekwencje dużo poważniejsze niż uszkodzenie powyżej 18lat, przez osobnika który skończył 18lat.

Mendi zamknij ten temat nic się więcej nie powie na coś co było wałkowane wiele razy. Debil zawsze będzie stanowił zagrożenie, ale od tego jest lokalne środowisko aby takie jednostki eliminować.

Link to post
Share on other sites

Widziałem prześwietlenie czaszki kolegi, tydzień nosił kulkę w policzku. 620 FPS.

 

 

Moim zdaniem to organizatorzy powinni w ogłoszeniach blokować/zabraniać użycie takich replik.

 

Nie, powinni blokować takich idiotów, którzy z 620fps przebijają policzki. Bo to nie jest wina repliki tylko ich właściciela, który nie ma mózgu.

 

Po co pisać więcej? Nic to nie da, wywalcie temat w kosmos i tyle.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...