Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zębatki do V2 Long i M150


Recommended Posts

Cześć

 

 

Dziś zmieliło mi zębatkę środkowa

 

DSC_1197_zps3688ffcf.jpg

 

 

pozostałe zębatki są takie, ta po prawo to A&K, po lewo nie wiem, nic im nie dolega

 

DSC_1200_zps6faac72d.jpg

 

 

 

 

No i teraz pytanie, wymieniać tylko środkową? Czy od razu wszystkie? Sprężyna siedzi M150

 

Podobno do Long w odróżnieniu od zwykłego V2 tylko zębatka tłokowa ma więcej zębów, pozostałe są takie same?

 

 

Jak cos to czy takie beda dobre??

 

http://azteko.pl/shs-zestaw-stalowych-zebatek-do-sr25-regular-ratio-p-1812.html

 

http://azteko.pl/shs-zebatki-super-high-speed-gear-set-sr25-cl7028-p-6936.html

Link to post
Share on other sites

Zębatki SHS będą trzymać na m150 - tylko raczej weź te regular ratio a nie hi-speed.

Sam używam zębatek SHS w sr-25 na sp150 i spokojnie wytrzymały już u mnie ponad 10k bb.

Szkielet szybciej zajechałem niż te zębatki :icon_razz:.

Jedna tylko jeszcze uwaga jak będziesz miał te zębatki sprawdź poziom skręcenia 2 tarcz z zębami (3 śrubki ampulowe) na zębatce tłokowej - ew. dokręć i zabezpiecz przed odkręcaniem.

 

Co do zębatek do longów - tylko tłokowa jest innej budowy (ma więcej zębów na styku z tłokiem)

 

Pozdrawiam

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites
Guest djchampion

Nie widzę przełożenia w tych hi speed. Mam zębatki SHS-a te z dwuczęściową zębatką tłokową 18:1 zasilane silnikiem HT.

 

same zębatki z tej serii są nie do zajechania (sp160 + tłok niebieski SHS + full auto 25rps i jakieś 20-30k kulek przebiegu plus kilka poważnych zacięć np. zmiażdżone łożysko ślizgowe stalowe na tłokowej i inne mniejsze awarie )

 

Jednak kermit ma 100% racji. Zabezpiecz śrubki na tłokowej. U mnie zadanie spełnił klej silikonowy akwarystyczny. Po prostu odkręcają się te małe śrubeczki i powodują spustoszenie w GB.

 

Generalnie mogę z czystym sumieniem polecić te:

 

http://azteko.pl/shs-zebatki-super-high-speed-gear-set-sr25-cl7028-p-6936.html

 

ale pod warunkiem zabezpieczenia śrubek na tłokowej :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

cramlorth, na polskim rynku nie ma nic ciekawego. Są SHS, ale to sąte ze srebrną zębatką tłokową i wycięciami, które padają. Jak chcesz dobre zęby to czarne SHS lub Siegetek. Inne wyboru w sumie nie ma. SHS'y czarne drowiesz na aliexpress w cenie około 60-70zł z darmową wysyłką. Niedługo będę zamawiać kolejną partię więc jak chcesz to pisz do mnie na pw.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...