Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprężyna do G-001 [G36]


Recommended Posts

Mój pierwszy post, więc zacznę od: Witajcie!

A teraz na temat: Chciałbym wykorzystywać możliwość szybkiej zmiany sprężyny i mieć broń do lasu, jak i CQB. Obecna, stockowa sprężyna (według danych z przeglądu zerowego) daje mi 410-415 FPS (przy wymienionej gumce Hop-Up na zieloną G&G)

Jaką sprężynę musiałbym kupić, żeby zbić to do poniżej 350fps? Czytałem gdzieś, że ktoś przy sprężynie M100 miał 330, a z kolei inni w granicach 380.

Myślę nad M90 Guardera, która według wyliczeń powinna dać mi w okolicach 300fps - czy przy szczelności modelu w/w repliki osiągnę mniej więcej taką prędkość ? A może macie lub polecacie jakąś inną?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kupiłem Tornado M85, wsadziłem do repliki, ale ta wystaje. Stockowa sprężyna ma 13,5cm (zwojów nie liczyłem, bo to chyba tutaj nieważne?) a nowa ma 17,5cm. Udało mi się ją wsadzić, nawet chwilę postrzelałem, ale mam pytanie - Czy ona może tam siedzieć tak ściśnięta? Spowoduje to jedynie jej delikatne ubicie się, tak ? Nijak nie wpływa na części wewnętrzne repliki ? Czy może skrócić tą sprężynę? Jeśli można tak zrobić to od której strony ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...