Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

APS SR-2 ActionSprotsGames


Recommended Posts

Niestety, ale nie ma tak łatwo. Najpierw musisz iść do Centralnego Urzędu Aprowizacji Handlujących zdobyć Aprowizację. Z Aprowizacją idziesz do dzielnicowego i tam mówisz czy będziesz używał elementu w taktyce czarnej, zielonej czy mieszanej (polecam mieszaną - zezwolenie na mieszaną można zdobyć tak samo łatwo jak pozostałe, ale jest uniwersalne). Jeśli nie masz żadnych brudów za uszami (jeśli widniejesz w rejestrze karnym to lipa, lipa też jeśli została kiedyś stwierdzone u Ciebie terminatorka, używanie nieatestowanej ochrony oczu lub niekulturalne zachowanie na strzelankach) to dzielnicowy wyda Ci "Zezwolenie na posiadanie elementu repliki zakupionego od osoby prywatnej" - na taki kwitek możesz posiadać do 10 części, potem musisz wyrabiać nowy papier, ale to wyższa szkoła jazdy - pogadamy jak do tego dojdziesz.

Następnie mając ten papierek i Aprowizację piszesz wiadomość do Bart_a. On sprzedaje Ci część. Pamiętaj by wpisać numer i nazwe części oraz dane sprzedającego (dane konieczne z jego Aprowizacji) do swojego Zezwolenia i musisz mu podać swoje dane z Aprowizacji - sprawdź je cztery razy bo jak się pomylisz to będzie bieda straszna! Część może wstawić tylko Certyfikowany Serwisant (nie byle Chudy z bloku obok - musi być Certyfikowany przez Urząd Dozoru Technicznego) - polecam wyrobić sobie taki papier - sporo pomaga i ułatwia bo Certyfikowany Serwisant sporo bierze za usługi. Pamiętaj też by ksero Zezwolenia mieć zawsze przy sobie gdy będziesz używał kupionej części bo jak Cie Centralny Urząd Kontroli Paramilitariów skontroluje i nie będziesz go miał to zabiorą Ci cały szpej co znajdą!

Dokładniej całą procedurę, sankcje, terminy itd. masz opisane w Rozporządzeniu Ministra Głupich Kroków z dnia 10 stycznia 2012 roku.

 

A tak serio to tak, napisz do niego i zapytaj czy ma daną część, a jak ma to czy Ci sprzeda i za ile.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Bart_a powiedział, że ten spust kosztuje 300zł, bo po mimo iż replika była tania jest bazą pod inne i mogę jedynie szukać w serwisach. Niestety u mnie takich serwisów nie ma... Nie mam zamiaru dawać za spust więcej niż za całą replikę, więc pozostaje tylko mi ją sprzedać. I mam takie pytanie czy w ogóle jest sens to wystawiać ? Czy ktoś to kupi? Wprawdzie replika (po mimo braku spustu) jest w 100% sprawna, tylko nie wiem czy ktoś kto będzie wiedział, że musi wydać kolejne 300 zł na spust to kupi. Co radzicie : sprzedać czy niech leży w domu, może kiedyś kupię spust?

 

Mam pomysł. Może uda się naprawić stary spust?

Link to post
Share on other sites

Moja kryształowa kula mówi i kulki w szklance (taka airsoftowa odmiana wróżenia z fusów) wskazują, że opłaca się to wystawić w Mozambiku. Skąd mamy wiedzieć czy ktoś to kupi? Może kupi, a może nie kupi. Wystawienie na komisie tego portalu nic nie kosztuje więc próbuj.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...