Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przeróbka wysokich montaży AK na SWD


Recommended Posts

Cześć i czołem, jakiś czas temu zacząłem pracować nad metodą TRWAŁEGO łączenia ZnAlu, narazie udało mi się uzyskać bardzo pozytywny efekt z montażami "wysokimi do AK". Przerobiłem już 2 sztuki, testy w terenie też były. Nie jest to żaden klej, nity czy spawanie Alumweldem. Krótko i na temat:

z racji braku dostępnych montaży do SWD przerobiłem wysoki na niski (bo przecież żyrafom nie jestem aby celować z niewiadomo jakiej wysokości.) Na oryginalne PSO-1 i jego odpowiedniki mnie narazie nie stać, więc zakasałem rękawy i oto efekty.6288003_orig.jpg

 

1063393_orig.jpg

 

 

 

 

Żeby nie było, to nie jest jakiś bubel kupiony na ebayu czy coś. Jeden montaż jest cymowski a firmy drugiego nie pamiętam :icon_wink:

 

Jakby ktoś chciał, abym mu przerobił jego montaż to zapraszam na PW.

 

Filmik na yt:

https://www.youtube....h?v=oie-aqLnXGA

Link to post
Share on other sites

"Kwota o jakiej mówimy to 150zł - jest to cena za samą przeróbkę (trochę roboty jest przy tym). Do tej kwoty należy doliczyć cenę montażu wysokiego do AK lub podesłać mi swój, który aktualnie posiadacie."

 

Nie pomyliłeś się?

150+montaż+ przesyłka i dalej mamy chiński syf. Lepszym rozwiązaniem jest dołożyć parę zł i kupić coś takiego.

 

http://www.frontowiec.com/index.php?p3626,montaz-do-optyki-swd-tigr-weaver-niski

Link to post
Share on other sites

Jeżeli za wykonanie montażu życzysz sobie ok 220 zł, to wiedz, że pomyliłeś się, w tej cenie o wiele więcej rozwiązań np. :http://www.frontowiec.com/index.php?p3433,montaz-do-optyki-swd-tigr-1-tubus , http://www.frontowiec.com/index.php?p3626,montaz-do-optyki-swd-tigr-weaver-niski lub po prostu przykręcenie szyny od zwykłego montażu na dole.

Link to post
Share on other sites

Panowie ja dziękuje za fuszerę pt."przykręce szyne od dołu i będzie git"... O czym my mówimy... Jest temat części customowe, zrobiłem customową część a tu pociski o cenie (nie podoba się, nie zlecaj, twoja sprawa, masz problem, życie...), o fuszerkach....

 

Robiąc to kierowałem się tym czym zawsze- część ma wyglądać fabrycznie i dobrze. Pokażcie mi drugi taki przerobiony montaż... ŻENADA Panowie o tym co piszecie... brak słów...

 

Post o zleceniu przeróbki jest skierowany dla osób, które kiedyś kupiły wysoki montaż, wrzucili do szafy, zapomnieli o nim, teraz go znaleźli i za ułamek kwoty (150 nie jest równe 240,250 itp... no chyba, że coś nie tak z moją matmą) mogą zrobić coś użytecznego z części, która kurzyła się w szafie...

 

Tak naprawdę mam już gdzieś to co piszą niektórzy z Was, zlecenia się pojawiły i to mnie cieszy. Wrzuciłem to tutaj jako ciekawostkę na zasadzie "da się? DA!", no ale cóż... jak porównujemy 150zł do 240 to o czym my mówimy...

 

Niektórym polecam przeczytać tekst ze zrozumieniem... nie życze sobie 220zł tylko 150 :D Podstaw czytania ze zrozumieniem uczą w szkole. Nie obchodzi mnie skąd macie te montaże, cena usługi to 150zł.

 

Nie wszyscy z Was są na tyle kasiaści, żeby wyciągnąć od tak 250 zeta z portwela i kupić hiper, mega dojechany, koszerny montaż. Stówa robi różnicę dla większości użytkowników, którzy chcą mieć funkcjonalną replikę po normalnej cenie - udowadnia mi to odzew na PW i pierwsze przelewy. Tyle w temacie, dziękuje dobranoc.

 

PS. Jak Admini chcą mogą zamknąć temat aby nie siać tu spamu i dyskusji o cenach itp. Skoro niektórym z Was ściska na widok ceny, potraktujcie to jako ciekawostkę z rodzimego customowego podwórka.

Link to post
Share on other sites

Spójrz na to z tej strony: jeśli ktoś kupuje swd od A&K czy innej taniej firmy za 300zł to wątpię czy ma kasę na montaż za 200zł (montaż, przesyłka, robocizna). Za to jeśli ktoś kupuje dragunowa za 1500zł to zapewne ma kasę na kopię PSO. Ale to twój biznes, a to moja opinia.

Link to post
Share on other sites

Troszkę się mylisz,bo:

gro osob kupuje swd A&K, wrzuca tam fajne tuningowe części, konwersję gazowe itp, dokupuje drewna lub robi je samemu, często kupuje się uzywane swd gdzie ktoś dorzuca zwykly montaż w gratisie, kasy na PSO nie ma, ale na zwykłą lunetę już tak i takim kosztem buduje sobie snajperkę - funkcjonalną snajperkę. Potwierdzają to PW do mnie i jak pisałem wcześniej- zlecenia na kolejnych 5 montaży, więc skończcie już ból dupić bo to nie temat o tym...

Link to post
Share on other sites

A dlaczego ludzie nie mają pisać o cenie? To jest forum - miejsce wymiany poglądów i doświadczeń. jak nie chcesz, żeby ci komentowali cenę to wstaw na Allegro. Temat jest o szynie a jedną z jej cech jest cena.

Z faktu, że coś jest 'customowe" nie wynika, że musi być wysoka.

 

Są kleje do metalu które łączą lepiej niż spawy. Fakt - są kosztowne, ale efekty niesamowite.

Edited by x54
Link to post
Share on other sites

Troszkę się mylisz,bo:

gro osob kupuje swd A&K, wrzuca tam fajne tuningowe części, konwersję gazowe itp, dokupuje drewna lub robi je samemu, często kupuje się uzywane swd gdzie ktoś dorzuca zwykly montaż w gratisie, kasy na PSO nie ma, ale na zwykłą lunetę już tak i takim kosztem buduje sobie snajperkę - funkcjonalną snajperkę. Potwierdzają to PW do mnie i jak pisałem wcześniej- zlecenia na kolejnych 5 montaży, więc skończcie już ból dupić bo to nie temat o tym...

 

Nie stać ich na pso z komisu za 300 zł więc kupują lunetę za 100zł i przerabiają montaż za 200 zł.

Link to post
Share on other sites

Dobra skończmy, wrzuciłem jako ciekawą rzecz. Tyle w temacie. Zlecenia nie pojawimy się bo cena w komisie była 10zł, jednak kilka osob zdecydowało się na przeróbkę i nie jest to glupia wymówka na wasz hejt. Skonczmy to i tyle. Jest to część customowa i tyle. A w spawaniu znalu zycze powodzenia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...