Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plebiscyt na najlepszego "historyka" 2014 r.


Recommended Posts

Szanowni Państwo,

 

Kończy się 2014 r., który obfitował w wiele imprez ASH. Może warto by w naszym środowisku przeprowadzić skromny plebiscyt na najlepszą imprezę historyczną mijającego roku? Myślę, że "wyróżnionych" zdopingowałoby to do dalszej pracy a pozostałym wskazało kierunek w którym warto podążać.

 

Proponuję następujące zasady. Z poniższej listy każdy głosuje na tylko jedną imprezę, poprzez wskazanie jej w komentarzu. Swój wybór może, ale nie musi uzasadnić. Głosujemy do końca roku, a 1 stycznia opublikujemy zwycięzcę. Myślę, że uznanie środowiska i uśisk dłoni od prezesa będą wystarczającą nagrodą ;) A zatem, jeśli P.T. Koledzy pozwolą, oto lista imprez ASH z 2014 r. (oczywiście, jeśli coś pominąłem to proszę o uzupełnienie):

 

1. "Górami, dolinami - Zakarpacie 1944" - org. Orłoś i s-ka;

2. "Berlin 1945" - org. Panzerwaffle;

3. "Broumov, ostatnie dni - maj 1945" - org. Gor i s-ka;

4. "Tobruk 1941" - org. Domino i Proboszcz;

5. "Jugosławia 1945" - org. Panzerwaffle;

6. "Memoriał Aris - Bitwa pod Płockiem 1939" - org. Powała;

7. "Powstanie 1944" - org. Gor i s-ka;

8. "Avranches 1944" - org. WWII SA;

9. "Skarby III Rzeszy" - org. Panzerwaffle;

Link to post
Share on other sites

Wstyd i siara normalnie. Tyle imprez a ja tylko 2 zaliczyłem, z czego jedną jako org. W przyszłym roku trzeba bardziej spiąć poślady i więcej kraju odwiedzić. Niestety wstrzymam się od głosu gdyż za mało widziałem i kompozytu wymieniłem, a szkoda....

Link to post
Share on other sites

Ja uważam (jak wyżej), że Memoriał Aris i Powstanie 1944 równie zasługują na miano najlepszej imprezy. Jednak JEŚLI MUSZĘ wybierać jedną z nich to z uwagi na na dynamikę gry, współpracę w Polskiej drużynie, poziom stylizacji (nieco trudniejszy moim zdaniem) i ilość czterotaktów będzie to

 

6. Memoriał Aris - Bitwa pod Płockiem 1939

 

Być może gdyby nie była to moja trzecia impreza na papierni wybór byłby inny, chociaż wyobrażam sobie, że znalezienie miejscówki nowej i równie atrakcyjnej jak Łapino graniczy z cudem, dlatego i tak wielki szacun dla chłopaków z 3miasta.

Edited by janik44
Link to post
Share on other sites

Witam P.T. Kolegów w Nowym Roku!

 

Tak jak pisałem, nasz skromny plebiscyt skończył się o północy 31 XII 2014 r.

Głosów ważnych oddano 11 ;)

Frekwencja wyniosła 11

 

Zgodnie z zasadami tytuł najlepszą imprezą ASH 2014 r. został wybrany "Memoriał Aris - Bitwa pod Płockiem 1939", z wynikiem 4 głosów ;). Gratulujemy Powale i ekipie Airsoft Jedi, tym bardziej, że był to Kolegów pierwszy "historyk". (aplauz)

Drugie miejsce z wynikiem 3 głosów ;) zajęła gra "Powstanie 44" zorganizowana przez weteranów z Pomorza - Gora i SSInc, zaś trzecie - "Jugosławia 1945" zorganizowana również przez zasłużone ekipy z Podkarpacia - Panzerwaffle i Grupę Południe. (aplauz)

 

Tyle formalności. Wygląda na to, że w 2015 r. odbędzie się więcej gier w klimatach kampanii polskiej 1939 r., lub z większą ilością czterotaktów, bo chyba to głównie leży u podstaw zwycięstwa laureata. Coraz większa ilość tego typu replik pojawiajacych się na polu bitwy airsoftowej zwiększa realizm gier ASH jak i pozwala graczom bardziej wczuć się w klimat. Wszystko to dobitnie pokazały działania oddziału polskiego w grze, która zwycieżyła w naszym skromnym plebiscycie. :) A zatem w imieniu graczy apeluję do "wyróżnionych" - liczymy na ciąg dalszy i czekamy na kolejne imprezy ASH w Waszym wydaniu.

 

Pozdrowienia

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...