Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 8 months later...

Może ten model akurat się udał, niech wypowie się ktoś jeszcze kto miał styczność z repliką a nie przeczytał tylko nazwę producenta i rozsiewa nieuzasadniony hejt.

Z autopsji można wywnioskować iż jest to syf. Opinia- jedna czy nie jedna, jest rzetelna i trzeba się jej trzymać.

Edited by Krwawy
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Cześć, też się podepnę pod pytanie z magazynkami :icon_smile: Zaś co do samej repliki: na początku był problem, bo magazynek kulki wypluwał seriami. Pojechałem do sklepu, sprzedawca wyjął maga, stwierdził, że źle wykonany detal, dał mi nowy pistolet, a tamten miał iść jako zwrot do producenta. Na drugi dzień procedurę powtórzyłem, bo jak sie okazało mag puszcza gazy :icon_razz:, kolejna wymiana. Całe szczęście, że mam niedaleczko, a i pogoda ładna była, więc nad kondycją na rowerze popracowałem, więc same plusy tego jeżdżenia. Trzeci na razie wsio dobrze, wytrzymał rok w różnych warunkach, strzelał i przy plus 30, i przy minus 20. Na razie poszło 10 kapsuł, bo służy tylko jako jako awaryjny, ewentualnie popisówka na działeczce. Jak do moich zastosowań wystarczająco dobry, brak kontrastowych kropek na muszce i szczerbince rozwiazałem lakierem do paznokci podpierniczonym żonie. Największy minus jak na razie to własnie kiepska dostepnosc zapasowych magów, niby jeszcze nigdy nie potrzebowałem, ale jak to mówią lepiej miec i nie potrzebowac, niz nie miec i nie potrzebowac. a juz nie miec i potrzebowac, to kompletne dno. I tym optymistycznym akcentem koncze. miłego dnia

Edited by Rybitew
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...