Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nick: Zielony

Imię: Łukasz

Rocznik: 1992

Kamuflaż: stare moro wytargane z szafy (wz.93)

Replika: cm.041J

Miejsce zamieszkania: Poznań Winogrady

Ekipa: ABE (absolutny brak ekipy)

 

Zdjęcie dorzucę później, jeśli można.

 

Jestem absolutnie nowy w temacie, nie byłem narazie na żadnej strzelance. Sprzęt kupiony zgodnie z poradami z działu Jak zacząć.

 

Pytanko, czy jest tu ktoś, komu by się chciało mnie nieco wprowadzić?

 

Mam niby kumpla, który kiedyś chodził na strzelanki, ale jest tak leniwym ******, że chyba go nie wyciągnę z chaty.

 

3/4 forum już przeczytałem, pomożecie?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze pod koniec tygodnia powstają ankiety na strzelania na dany weekend. W przeddzień strzelanki o godzinie 20 upływa czas ankiety i wówczas środowisko pojawia się na miejscówce, która zwyciężyła w owej ankiecie. Dojazd na wybrane miejsce możesz znaleźć w adekwatnym do tego temacie, do którego już zapewne dotarłeś.

 

Jak już pojawisz się na dowolnej strzelance ankietowej, to śmiało odezwij się do ludzi że jesteś nowy i o ile nie trafisz na same leniwe dupy, to zapewne ktoś wprowadzi Cię w temat.

 

EDIT:

@Afrati Ahhh... te pingwiny zawsze się wpierdzielą pierwsze :icon_razz:

 

Polecam powyższy kontakt, chłopaki co nieco opowiedza Ci o sprawie

Link to post
Share on other sites

Tak, czytałem o ankietach, ale nie byłem pewny, czy jak po prostu, ni z tąd ni z owąd, pojawię się na miejscówce to będzie ok!?

 

Wieczorem z chęcią wpadnę pod adres pingwinów :-)

 

Na kanał zapraszamy, a na "jebankę" wybrać może się każdy, jak się pojawisz, to zapewne nawet nie będziesz jedynym początkującym :icon_wink:

 

A zaraz przyjdzie Grom i nas wszystkich spacyfikuje.

 

A żebyś wiedział, cięcie! - Grom

Link to post
Share on other sites

@zielorukasz

 

Witaj i wpadaj :icon_lol: . Spotykamy się prawdopodobnie na Chemicznej. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich. Pingwiny wymagają ryb jak się z nimi będziesz wiedział. Ich surowe mięso (smak i jego uspokajający dotyk) uspokaja Afratiego jak jest zły.

Edited by wilq1979
Link to post
Share on other sites

@zielorukasz

 

Witaj i wpadaj :icon_lol: . Spotykamy się prawdopodobnie na Chemicznej. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich. Pingwiny wymagają ryb jak się z nimi będziesz wiedział. Ich surowe mięso (smak i jego uspokajający dotyk) uspokaja Afratiego jak jest zły.

 

Chemiczna mówisz, sobota o 10?

Link to post
Share on other sites

A tutaj masz szczegóły

 

http://forum.wmasg.p...-wybor-miejsca/

 

Przyjdź, powiedz, że nowy i oprowadzimy Cię po miejscówce. Ja będę po 11:00 bo pomagam koledze odebrać rano nowe auto z salonu (tj wracam jego starym).

 

<wzdycha> Zielony wybacz za durnych starszych stażem kolegów, czasem na strzelania przychodzą także i ci normalni. :sciana: A jeśli naprawdę jesteś ciekaw czym są owe foki to zapytaj o to tych... no... kolegów w dziele Hydepark

 

A jak mi jeszcze ktoś będzie nowych kolegów mitycznymi fokami straszył to zrobię się bardzo niemiły :maniak_killer: (jakbym kiedykolwiek był miły :icon_wink: ) - Grom

Edited by GROMPL
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...