Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

15.02.2015 - Kurs i egzamin kompetencyjny IPSC - WARSZAWA


Recommended Posts

IPSC_komp_Warszawa_m.jpg

 

Kurs przygotowujący do współzawodnictwa w konkurencjach strzeleckich IPSC (palnych i pneumatycznej).

 

Kurs obejmuje omówienie zasad IPSC oraz przepisów bezpieczeństwa wymaganych do startów zawodach IPSC we wszystkich konkurencjach - palnych (Handgun, Shotgun, Rifle, Mini Rifle) i pneumatycznej (ActionAir).

 

Dla osób które przynależą do klubów nie prowadzących sekcji dynamicznych na koniec kursu przewidziany jest egzamin kompetencyjny, którego pozytywne zaliczenie jest wymagane do wpisania na listę zawodników IPSC Regionu Polska.

 

Niedziela, 15 lutego, godzina 9:00-15:00

 

ul. Marymoncka 42

Klub ZKS Warszawa

 

Koszt 120PLN + 30PLN egzamin.

 

Egzamin praktyczny: 16:00

 

 

Pozdrawiam

Dominik Górski

 

kontakt:

dominik.gorski@nolimit.waw.pl

601155519

Link to post
Share on other sites

Kilka pytań:

- Czy status członka klubu ZKS Warszawa ma jakiekolwiek znaczenie w przypadku tego kursu (tak, jestem członkiem)?

- Jak się ma kurs do patentu strzeleckiego i licencji sportowej PZSS (których jeszcze nie mam)?

- Czy konieczne jest przyjście z własną bronią (której również jeszcze nie mam)?

 

Od jakiegoś czasu strzelam na ZKS-ie, od niedawna jestem członkiem klubu i byłem też ciekaw jak wygląda IPSC (w tym ActionAir), zastanawiam się czy tego typu kurs jest dobry na początek, czy lepiej przyjść po prostu na jakiś trening i pogadać z ludźmi, zapoznać się z tematem?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...