Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

x-fire zamawiał ktoś?


Recommended Posts

Przede wszystkim musisz posiadać konto paypal.

U mnie wyglądało to tak:

1. Wybierasz interesująca Cię długość lufy np. Potem buy.

2. W koszyku potem dajesz check order. Następnie o ile się nie mylę podajesz dane do wysyłki i e-mail.

3. Dostajesz e-mail informujący, że złożono zamówienie. Chyba po japońsku.

4. Po jakimś czasie dostajesz drugi e-mail już po angielsku, z dokładnymi danymi jak płacić i ile łącznie.

5. Płacisz bezpośrednio ze swojego konta paypal koniecznie w Jenach (JPY), za przewalutowanie nic nie płaciłem. 1 Jen = ok. 0,030 zł. W tytule przelewu numer zamówienia. W komentarzu koniecznie dane do wysyłki na zasadzie SEND TO JAN KOWALSKI, itd (Zresztą jest to zawarte w drugim mailu).

6. Następnie na drugi dzień (w moim przypadku) dostajesz e-mail z tracking number i info, że paczka została wysłana. Tydzień i jest w Polsce. Nie wiem jak z cłem. Mi się upiekło. Wysyłka wyszła mnie 1500 Jen, czyli wtedy około 44 PLN.

Edited by Johnnie Walker
Link to post
Share on other sites

Co zamawiałeś? Chce porówać wagę bo ja chcę aby zamówić komorę i lufę to też wyniesie mnie około 50zł? i Czy zamieniam swoje złotówki na jeny w koncie paypal aby zapłacić? // nieważne już sprawdziłem bedzie mnie to kosztowało 1800 Yenów na 100%.

Edited by krzemo5
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...