Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufy precyzyjne od Tornado


Recommended Posts

  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Mam lufę tornado 509mm w moim G3, dorwałem za 30zł na promocji na gunfire i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Gumka, tak samo, jak wyżej, Guardera i kulki lecą, a lecą. Zdecydowanie warte swojej ceny (ok 100zł), nie wspominając o cenie na promocji :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Podłącze się do tematu, myślę że pasuje tutaj.

Otóż jak kolega damian6905 kupiłem lufę tornado 6,03 365mm w promocji za 50 parę złotych do m4. I tu jest pewien problem. Poskładałem wszystko i poszedłem ustawić hop up. Co się okazało kulki lecą nieznacznie w górę przy minimalnym ustawieniu a przy maksymalnym to wgl wędrują w kosmos. Rozebrałem wszystko i sprawdziłem że kulki nie przechodzą swobodnie przez lufę w miejscu otworu na gumkę hop up, to znaczy blokuję kulkę(kulka zatrzymuje się) w lufie od strony tego otwory tak że połowę kulki widać przez otwór. Wystarczy lekko popchnąć śrubokrętem i kulka dalej idzie swobodnie. W stokowej lufie takie zjawisko nie występuje. Czy to może powodować aż takie podkręcanie kulki? Czy jest to normalne w lufach precyzyjnych, czy może dostałem po prostu wadliwy towar?

Link to post
Share on other sites

Zgadza się gumka G&G zielona a dystanser stokowy okrągły. Tylko na stokowej lufie i zielonej gumce było ok. Złożyłem jeszcze raz hop up i zaglądając do środka nie zauważyłem żeby gumka wystawała przez otwór na minimalnym ustawieniu a dalej leci w górę. Dodam że wiatr podczas testów był minimalny, ale czy wiatr może podnosić kulkę do góry?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...