Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ochrona tyłka i ud


Recommended Posts

Najlepiej to nie wypinać się :icon_biggrin: . A wiesz dla czego tam tak boli? Bo jak masz mięśnie napięte to mundur Ci przylega do skóry i odczuwasz jak by na gołą skórę. Najlepiej unikać takiego napinania mięśni i nosić szerszy mundur który wiszać zatrzyma kulkę.

A tak to nie wiem jaki to ból, w zimę na strzelankach miałem drugie spodnie pod spodem, ale teraz jak robi się ciepło to może to poczuję.

Link to post
Share on other sites

No i doszedłeś do prawidłowego wniosku :-) .

Ale jest jeszcze jedna metoda, nie uciekać tylko atakować. Wtedy w tyłek nię dostaniesz.

 

A swoja drogą, nawet o tym o tym nie pomyślałem, że boli. Obawiam się dostać po zębach, lub upaść kolana,i na kamienie, czy beton. Ale dostać w tyłek??? Zaboli i tyle. Może będzie siniak. Mam żonę, a nie żonkosia, to nie muszę jej pokazywać siniaków na tyłku.

Edited by Cortes
Link to post
Share on other sites

Nie ma się co tyłkiem i udami przejmować. Owszem boli ale ten ból bardzo szybko mija i pozostaje tylko czerwona kropka. Raz dostałem w udo z jakiś 30cm (300-350FPS). Byłem w jeansach. Poszło odrobinę krwi ale ból szybko minął. Gorzej jest dostać w czoło, ucho albo paznokieć.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...