Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zmniejszenie szybko szczelności.


Recommended Posts

witam. zakupiłem baterie lipo 1200mAh 7.4 dokładnie taki http://www.taiwangun.com/akumulator-li-po-1200mah-7-4v-20-40c-8fields a w replice standardowo miałem nimh 1200 9.6v (Replika rk-02), i zakładam na baterie lipo... i widać od razu ze ma mniejszą szybko szczelność wie ktoś dlaczego??? Kolega zakupił tez lipo tylko 2200mAh 7.4v i ma tą sama replikę i strzela jak wściekła. Proszę o rade

 

Miałem podobny tamat dzisiaj ale źle wytłumaczyłem o co mi chodzi PRZEPRASZAM

Link to post
Share on other sites

Jeżeli replika ma słaby współczynnik szczelności, to proponuję założyć gumkę hop up, zrobić teflonfixa oraz wymienić elementy w GB które powodują niską szczelność: uszczelniona dysza i głowica cylindra plus głowica tłoka. Szczelność powinna się poprawić ;-)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli replika ma słaby współczynnik szczelności, to proponuję założyć gumkę hop up, zrobić teflonfixa oraz wymienić elementy w GB które powodują niską szczelność: uszczelniona dysza i głowica cylindra plus głowica tłoka. Szczelność powinna się poprawić ;-)

super wiec z tym raczej muszę wybrać się do serwisu ale dzięki ze wytłumaczyłeś o co chodzi . Pozdrawiam!!!

 

Jeżeli już tam pytałeś to nie zakładaj nowego tematu.

spoko tylko tak sle to wytłumaczyłem możne to usuną
Link to post
Share on other sites

Gdzieś tu był temat, w którym niektórzy twierdzili, że ortografia, gramatyka itp. nie mają znaczenia. Powyżej mamy doskonały przykład, że tak nie jest.

 

 

Vaco, stawiam Ci wirtualnie piwo, żebyś sobie szczelił kufelek!

Link to post
Share on other sites

musza1994 W sumie, to nie ma za co ;-)

 

Zgadzam się z tym, że czytanie ze zrozumieniem oraz pisanie bez większych błędów to sztuka w dzisiejszych czasach. Niestety.

 

PS. I dzięki za piwko, strzególnie, że mam ochotę sobie szczelić jedno albo dwa ;-)

Edited by Vaco
Link to post
Share on other sites

Musza1994 to specjalista, a na WMa to w sumie nie wie po co sie rejestrował, jak stwierdził w poprzednim temacie. Skoro jego doświadczenie zagoniło go do zakupu lipo 8fieldsa, a spadki fps wykrywa bez chrono, to może rozszczelnianie to część planu tego jakże doświadczonego komando dziecka.

Wybornie go złapaliście. Głupi zawsze będzie miał pod górkę :D

Link to post
Share on other sites

Tak samo jak z używaniem polskich znaków, jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske :icon_biggrin:

 

Vaco, ode mnie także!

widzisz tutaj temat ortografia ?? bo ja nie. a jak ci nie pasuje to nie wchodź bo jesteś tu zbędny...

 

Ej chłopaki mu chyba chodzi o szybkostrzelność.

a co ty nie widzisz w opisie co pisze ?

 

Vaco widze ze ty to jesteś normalny i piszesz o tym o co mi chodzi. Po prostu nie wiedziałem jak to wytłumaczyć a reszta bandy idiotów jest tu zbędna ... Wystarczył mi twój jeden post i po sprawie Pozdrawiam.

 

Musza1994 to specjalista, a na WMa to w sumie nie wie po co sie rejestrował, jak stwierdził w poprzednim temacie. Skoro jego doświadczenie zagoniło go do zakupu lipo 8fieldsa, a spadki fps wykrywa bez chrono, to może rozszczelnianie to część planu tego jakże doświadczonego komando dziecka.

Wybornie go złapaliście. Głupi zawsze będzie miał pod górkę :icon_biggrin:

rejestrowałem się po to ze by patrzyć jak tacy idioci wypowiadają się na temat inny niż podany a nie mało takich... i w ogóle bylem dyslektykiem wiec nie wiem dalej po co piszesz o ortografii w poście

Zmniejszenie szybko szczelności.

Link to post
Share on other sites

Możesz mi wytłumaczyć czym jest szybko szczelność? Bo jesteś pierwszą osobą, którą tego terminu używa (przynajmniej wcześniej nie widziałem).

 

i w ogóle bylem dyslektykiem wiec nie wiem dalej po co piszesz o ortografii w poście

Rada na przyszłość od osoby już pełnoletniej od prawie 8 lat i, we własnym przynajmniej mniemaniu, dojrzałej. Jest to rada do wszelkich dys...:

Nie chwal się wszelką dys..., a walcz z tym. Ja mam brzydkie pismo, ale nigdy nie powiem, że mam dyskaligrafie (czy jak to nazwać - nawet nazwać tego fachowo nie umiem). Bo po co samemu sobie dawać minusy? Zawsze jak piszę dla kogoś (egzamin na studiach, dokumenty) to wolę napisać troszkę mniej, a ładniej tak by zostać zrozumianym bo wiem, że czas urzędnika czy profesora jest dla tej osoby cenny - sam mam dopiero licencjata, a nie chciałbym rozszyfrowywać kogoś o brzydkim piśmie bo szkoda mi na to czasu. Ty mając dysgrafie wrzuć tekst do Worda, niech Ci sprawdzi (choć w przypadku "szczelność"/"strzelność" by nie pomógł). Bez sprawdzania się ośmieszysz, zmniejszysz swoje szanse na sukces w zawodach wymagających pisania - sekretarka, urzędnik itd.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

moze nie jestem dobry w ortografii przyznam racje ale jestem zadowolony z czegoś co potrafię. Przynajmniej nie wchodzę z butami w czyjeś posty i o czymś innym pisze..

 

Możesz mi wytłumaczyć czym jest szybko szczelność? Bo jesteś pierwszą osobą, którą tego terminu używa (przynajmniej wcześniej nie widziałem).

 

 

Rada na przyszłość od osoby już pełnoletniej od prawie 8 lat i, we własnym przynajmniej mniemaniu, dojrzałej. Jest to rada do wszelkich dys...:

Nie chwal się wszelką dys..., a walcz z tym. Ja mam brzydkie pismo, ale nigdy nie powiem, że mam dyskaligrafie (czy jak to nazwać - nawet nazwać tego fachowo nie umiem). Bo po co samemu sobie dawać minusy? Zawsze jak piszę dla kogoś (egzamin na studiach, dokumenty) to wolę napisać troszkę mniej, a ładniej tak by zostać zrozumianym bo wiem, że czas urzędnika czy profesora jest dla tej osoby cenny - sam mam dopiero licencjata, a nie chciałbym rozszyfrowywać kogoś o brzydkim piśmie bo szkoda mi na to czasu. Ty mając dysgrafie wrzuć tekst do Worda, niech Ci sprawdzi (chodź w przypadku "szczelność"/"strzelność" by nie pomógł). Bez sprawdzania się ośmieszysz, zmniejszysz swoje szanse na sukces w zawodach wymagających pisania - sekretarka, urzędnik itd.

po pierwsze sie nie chwale po nie mam czym.. a po drugie to teraz zwróciłem uwagę ze pisze szczelność.. sory dzięki za poprawę

MarekMac

 

moze nie jestem dobry w ortografii przyznam racje ale jestem zadowolony z czegoś co potrafię. Przynajmniej nie wchodzę z butami w czyjeś posty i o czymś innym pisze..

 

po pierwsze sie nie chwale po nie mam czym.. a po drugie to teraz zwróciłem uwagę ze pisze szczelność.. sory dzięki za poprawę

MarekMac

przynajmniej się czegoś nauczyłem
Link to post
Share on other sites

Czyli chodzi o zmniejszenie szybkostrzelności tak? Zmniejszenie ilości kulek, które replika wypluwa w jednostce czasu (zwyczajowo na sekunde). Najprostszy sposób to zakup baterii o mniejszym woltażu. Z tym, że LiPo 7,4V da przynajmniej takie rezultaty jak NiMH 8,4V jeśli nie nawet 9,6V.

Edytuj: pisałem o poprawnej ortografii, a sam walnąłem babola, że głowa mała. Napisałem "chodź" zamiast "choć".

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, żeby szanować język, bardzo istotna sprawa. Przynajmniej dla mnie :-)

 

Jaka to jest bateria? Dokładnie jaki model i jaki ma prąd rozładowania oraz inne parametry? Bo wszystko leży po stronie tej baterii. Nic w środku, ani na zewnątrz nie musisz zmieniać, tylko bateria jest winna. Ewentualnie, jeżeli nie chcesz zmieniać znowu baterii, a nie zależy Ci na dużej ilości FPSów, to włóż tam sprężynę w mniejszym oprocentowaniu, jakąś 90/100 jak masz 120 czy ile tam ;-)

Link to post
Share on other sites

Jaka to jest bateria? Dokładnie jaki model i jaki ma prąd rozładowania oraz inne parametry?

 

forum.wmasg.pl/topic/153732-bateria-lipo-zmniejszenie-fps/

 

Sorry, Chrum na tablecie obcina słynne http i kasztani auto linkowanie :/

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

No, to prawdopodobnie rozwiązanie już padło. Bateria działa nieprawidłowo. Skoro na takiej samej, tylko od kolegi działa jak należy, to sprzedaj/odeślij na gwarancję i weź hmm chociażby Redoxa one są dobre, od zawsze zamawiam, a jak sprzedaję to tylko dlatego, że pakiet się nie mieści w innym chwycie/kolbie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...