Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adam Zdrójkowski gra w Airsoft


Recommended Posts

Widzę cenzura wszędzie, napiszesz prawdę-usuną. Będziesz ubliżać-zostawią. No tak to jest w tej cebulandii. Myślałem, że to poważne forum, ale jak widać myliłem się, nie pozdrawiam hehe.

 

Prowokujesz ludzi swoimi postami. Pewne rzeczy można napisać normalnie, na spokojnie a nie w takim tonie ;] Jak nie potrafisz tego ogarnąć to Twój problem. Poza tym nikt mu nie wypominał wieku tylko zauważyli słusznie, że młodo wygląda i faktycznie ma 14 lat. Fragmentu o wojnie nawet nie skomentuję :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam, miłej zabawy gdzie indziej :icon_smile:

 

Ewentualnie jeśli masz jakieś zastrzeżenia to zapraszam na PW.

Link to post
Share on other sites

Tak, to aktor grający w serialu "Rodzinka.pl", jednak poprzez to się zastanawiam, czy to dobrze, że airsoft staję się coraz popularniejszy? Bo z jednej strony to fajnie, że będzie z kim pograć, no ale z drugiej mogą nastąpić jakieś regulacje prawne, albo po prostu trafi się więcej dzieciaków, którzy repliki nie powinni w ręce dostawać. Jednak to tylko moja osobista opinia, nie wiem jak Wy myślicie.

Link to post
Share on other sites
Gra to gra, niech mu Matka Amunicja łaskawa będzie i darz hop-up! Poza tym to nie mam pojęcia kim jest.
nie wiem kto to jest, ale wygląda, jakby miał 14 lat.
To dziecko grające (...) w rodzince pl gra w as? IDCPs. Ma 14 lat http://pl.wikipedia....am_Zdrójkowski
... oraz mistrz czytania ze zrozumieniem:
Tak, ten z rodzinki. Samce alfa się tutaj wypowiadają. Narzekacie co chwilę, że nieletni to idiota, że nieodpowiedzialny, że nie zna taktyki. Ale zrozumcie, że nie każdy kto się bawi w AS musi być super hiper komandosem jak wy, taki sarkazm, bo za przeproszeniem gdybyście na wojnę mieli jechać mielibyście jedno wielkie gówno w gaciach a nie swoje taktyki wyprowadzali. To ma być zabawa. Lesio, twoje opinie są żenujące, jakiś frustrat, który od niedawna alkohol może kupować już pokazuje swoją wyższość, banda baranów. Zachowujecie się gorzej niż ci "nieletni". Coraz więcej takich pacanów, co to się mają za nie wiadomo kogo, zluzujcie majty, bo psujecie całą zabawę z gry tym swoim zachowaniem. PS wypominanie komuś wieku jest żałosne.

 

Haha i kto tu jest głupi.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Dzieciak jak dzieciak. Obładowany do granic możliwosci ACMem, zabawny misz masz w doborze szpeju i już jakieś podstawowe umiejętności. Nic nadzwyczajnego, nie ma się co śmiać, nie ma co się jarać. Jak tam lubią brykać w towarzystwie małolatów to trudno :P. Na szczęście u nas na lubelszczyźnie zazwyczaj są ograniczenia :)

Przynajmniej reportaż dobry, bez bólu dupy. Są drobne babole, ale to nie od asgejów już zależy.

Link to post
Share on other sites

[...] Na szczęście u nas na Lubelszczyźnie [...]

 

Akurat ostatnio byłem na jednej z bardziej masowych strzelanek w okolicach Lublina i był tam też On.

Czy to dobrze czy nie że Airsoft jest w ten sposób promowany nie mnie to oceniać.

Chłopak ma hobby jak każdy z nas, a to że media chcą wnikać w każdy aspekt życia osób bardziej znanych to oddzielna kwestia.

Link to post
Share on other sites

Najwyraźniej ktoś z "gwiazdek" też gra w ASG... Co o tym myślicie?

Nooo... Zaniemówiłem... ;-)

Ja myślę, że jego agent doradził mu m.in. taką formę autopromocji, budowania wizerunku etc.

Ale może faktycznie ma takie hobby... kto wie... może... - Jeśli się zebrał z dwoma trzema kumplami, kupili repliki, zaczynają od prostego szpeju itd. - to uwierzę, że złapał bakcyla. Ale jak mu sprezentowano replikę, całe wyposażenie i przypadkowo na pierwszej (no, może drugiej, żeby jaj nie robić) pojawiła się ekipa tv żeby nakręcić o tym reportaż - to hm średnio wierzę :-)

A może próbuje się "przygotować" do jakiejś roli w przyszłości bardziej militarnej, hehe, albo nawet do roli Jamesa Bonda PL... Któż to wie... Tylko ON. Pożyjemy - zobaczymy ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...