Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń do ochrony VIP-a - pomysły i propozycje.


Recommended Posts

Witam!

Umieściłem ten temat tutaj bo nie widziałem lepszego miejsca.

Mam pytanie: Jaką broń byście polecili do ochrony VIP-a.

Sprawa wygląda tak:Razem z kilkoma innymi osobami przenosimy się z ,,lasu'' do klimatów mafii i potrzebujemy broni na mały i średni dystans we w miarę możliwości małą cenę.

Nasze sugestie to: cymoglock, mp5 od galaxy albo gazowe od well, g11 od well, klamki w stylu beretty i mk23 od stti , DEP od cymy i pompek np od AGM albo DE moje pytanie brzmi :

Jakie modele nadadzą się do tego zadania pomocne będą równie pomocne.

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

A jak klimaty polskiej mafii to na przykład Skorpion od JG? Też TT byłaby na miejscu i klimatyczna (SRC lub WE ale nie wiem co są warte), albo CZ75 (KP09 KJW na przykład). Z pozoru najczęstszym "PDW" z lat '90 w polskiej mafii był AKMS ze złożoną kolbą... A jeżeli "profesjonalna mafia" to bym brał MP5K (Cymy) / UMP (Ares) / MAC / Uzi na główną i Glock 17 / CZ75 czy jakieś pseudo złocone i chromowane Beretty i Colty.

 

Co do strony ochraniającej VIPa to brałbym zdecydowanie KAC PDW/MP5 (wersje K i PDW)/MP7 na główną i Glock 17/18/34/35, Sig Sauer 226 na boczną. Do teamu wziąłbym też jedną replikę "większego kalibru" - AKMS lub HK416 w zależności od klimatów.

Link to post
Share on other sites

Będziemy używać m4a1 (z nieznanego mi źródła), prawdopodobnie jak kolega wyżej napisał skorpiona od od jg oraz g11 od well a względem ,,support weapon '' użyjemy mb03 od well ( czytałem opinie ale mimo wszystko kupiłem i nwm co tam jest w środku ale cel wielkości twarzy na 60 m [mierzone] trafiam za 2/3 strzałem) a poza tym kalmki beretty od stti i kjw oraz mossbergi bez kolby od AGM

Link to post
Share on other sites

Pistolety w kaburach na szelkach, za paskiem, w kieszeni. Coś dłuższego pod płaszczem na sznurku - tak jak miał Kyle Reese w Terminatorze.

Tak swoją drogą, wystarczy pomyśleć, pokombinować lub popodglądać na filmach jak to robią

Link to post
Share on other sites

Do skrytego przenoszenia broni idealny będzie sztywny futerał na: skrzypce, gitarę, kontrabas lub inny instrument strunowy lub szarpany :D. Idealnie wpasujecie się w klimaty mafijne i przy okazji El Mariachi.

 

Jeśli macie zbędną walizkę i jakąś MP5'tkę, to radzę zrobić sobie coś takiego (strzela przez otwór w ściance po wciśnięciu spustu w uchwycie walizki):

mp5%252520brief%252520case.png

HK_briefcase1.jpg

Link to post
Share on other sites

Patent z walizką realizuję już od jakiegoś czasu z tym że mamy ingrama mac 10 zamiast mp5 który lest wyższy niż dłuższy więc obróciłem go lufą do dna i dno usunąłem a spust to na razie grubo spleciona żyłka połączona ze spustem patent postaram się zaprezentować koło czerwca.

Wielkie dzięki za pomoc!!!

ps. tematu proszę jeszcze nie zamykać ponieważ chciał bym zaprezentować ten patent z ingramem

 

Jeszcze jedno- planujemy zakup tego g11 od well-a co możecie mi o tym powiedzieć ???

Wybrałem go bo jest bardziej klimatyczny od mp5 i ma blow-back a puki co mamy więcej broni gazowej niż elektrycznej i sprężynowej razem wziętych więc z gazem nie będzie problemu. jak jest w tym z awaryjnością i wyważeniem, czy kolba jest choć trochę wytrzymała?

 

 

// edit: istnieje coś takiego jak edycja posta - guzio29

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...