Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zespol spustu mb05d wytrzyma ?


Recommended Posts

Witam

Mam pytanie ponieważ w ogólnym opisie eLek przeczytalem ze po zalaniu zespołu spustu wytrzyma duzo więcej.

Moje pytanie tyczy sie tego czy wytrzyma mi jak zaleje go sp180 conajmiej 1000 strzałów ?

 

Z góry dzięki za odpowiedz :)

Link to post
Share on other sites

Idziesz pan po kosztach :). Co ci z mocnej sprężyny jak brak celności i powtarzalności strzałów. Jeśli mimo wszystko planujesz pełny tuning tylko chcesz go podzielić na etapy i zespół spustu pozostawiasz na koniec to inna sprawa. Ja bym wtedy poczekał do wymiany spustu i do tego czasu dał sprężynę rzędu 150-160 i z taką się wprawiał. Może planujesz, że 1000 kulek starczy ci na długo. Jak zaczniesz tak jak ja dużo trenować i eksperymentować, poprawiać to może się okazać, że tą ilość wystrzelisz w miesiąc lub szybciej.

Link to post
Share on other sites

Mam zakupiony tłok, głowice, prowadnice sprezyny, komorę hop up oraz gumkę hop up do tego ma dojść jeszcze sprezyna, nowy stockowy zespol spustu ( stary przez przypadek rozwalilem :D ) no i na koniec precka. Wszystko chciałbym uszczelnic w miarę możliwości i jestem na etapie dorabiania loża z drewna, ponieważ jak wiadomo stock to zwykły słaby plastik ktory mnie nie zadowala. I ogólnie to chce wiedzieć czy muszę kupować do 180 zespol tuningowy czy wystarczy zalać i sie nie rozleci bo juz sporo budżetu wydałem a tu jeszcze trzeba precle kupic i dodatkowy wydatek na zespol spustu mnie nie kręci.

 

A jesli ktos ma zespol tuningowany uzywany to z chęcią odkupię ;)

 

Pozdrawiam

Edited by MientAsg
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...