Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Milsim BEL Edycja V /14-15 Sierpnia/ Obrzycko


Recommended Posts

Sytuacja na granicy pomiędzy Bamendią a Pyrlandją znów jest napięta, co oznacza, że przed nami V edycja MilSima BEL, która odbędzie się 14-15 Sierpnia w okolicach Szamotuł(woj.Wielkopolskie).

 

Tym razem będzie można wybrać pomiędzy zadaniami sprawdzającymi umiejętność pracy w małym 4-6 osobowym zespole, która będzie musiała wykonywać przez 24H zadania unikając kontaktu z wrogiem lub działaniem w regularnych zorganizowanych oddziałach.

 

Start imprezy piątek ok godz 20:00, zakończenie działań sobota 21:00.

 

Możliwość noclegu pod dachem z soboty na niedzielę.

 

Limit miejsce ograniczony:

- zespoły zwiadowcze 4-6 osobowe(zgłaszać się mogą tylko zorganizowane grupy), limit 6 drużyn

- osoby do działań regularnych(mogą być zgłoszenia indywidualne); limit 36 miejsc.

 

 

Zgłoszenia należy wysłać do 15.06. Osoby/ekipy, które zostały zaakceptowane dostana potwierdzenie mailowe do 20.06 i będą zobowiązane do dokonania płatności w kwocie 100zł/osoba do 15.07.2015.

 

Rejestracja oparta jest na wypełnieniu i przesłaniu formularza rejestracyjnego:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fX9o6W6ei2QQgRlKJUS60eSVzgoiOJTX5devwGdtoI0/edit?pli=1#gid=0

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dziękuję za imprezę. Teren jest z potencjałem. Od 1-6 macie u mnie 4. Baza noclegowa i socjalna ok. Zabrakło mi nieco elastyczności scenariusza po stronie Łowców po tym jak ich szeregi zostały opuszczone przez kilka ekip nie sposób upolować sf wzdłuż 4 km linii energetycznej mając do dyspozycji mniej niż 20 osób. Nie umniejsza to faktu zaangażowania i nie ma za zadanie krytyki imprezy. Nawet najlepszy scenariusz czasem nie wypali bez względu na starania organizatorów. Fun jest po stronie graczy. Pozdrawiam grupę Pingwiny.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...