Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprężynowa baza pod karabin wyborowy- co wybrać?


Recommended Posts

Witam.

Jeśli zdublowałem temat bardzo przepraszam, lecz nie znalazłem niczego na forum co by mi pomogło w wystarczającym stopni Poszukuję od jakiegoś czasu repliki karabinu wyborowego, który w sklepie będzie kosztował ok. 450 zł. Czemu tak mało? Żeby więcej mi zostało na tuning repliki. Rozważam na razie cm702, swd od a&k. Jeśli chodzi o używkę to może być to jakieś swd za większe pieniądze, ale również bez szału. Jeśli któryś z użytkowników posiada pomysł na jakąś lepszą alternatywę to bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję za pomoc i wszelkie propozycje

Link to post
Share on other sites

Nie jestem specem od snajperek, ale rzucają mi się w tej "bydgoskiej" rzucają mi się w oczy następujące rzeczy:

- mocna sprężyna, a brak informacji nt. wzmocnionych części wewnętrznych - nie wiem jak jest z ich wytrzymałością, ale stockowe mogą paść od zbyt mocnej sprężyny,

- lufa precyzyjna - jaka firma i średnica?

Link to post
Share on other sites

Części wewnętrzne stockowego swd a&k wytrzymają raczej każdą dostępną sprężynę.

 

I co z tego że wytrzymają, SWD samo w sobie jest długą, znalową kupą. Naciąganie springa pow M160 tym małym dzyndzlem nie jednemu sprawia ogromny kłopot. Gwinty się wyrabiają, wszystko się gibie- to taka zabawka dla majsterkowiczów.

 

Cokolwiek byś nie brał na pewno nie będzie tanio, snajperka nie polega na zakupie części airsoftdno i lansowanie się ile toto się fps ma. Tutaj wszystko musi stać na najwyższym poziomie, sam zakup precki to koszt ok 400zł (Idąc najtańszym kosztem!!!). Warto zadać sobie pytanie czy na pewno chcesz się w to bawić, jeśli tak to określ się jaki masz budżet.

 

 

Czemu by nie spróbować z MB01? Moja po niewielkim nakładzie finansowym (wraz z malowaniem) uzyskała 650 - 700 fps przy nośności ok 100 m.

Lepszych kitów w życiu nie słyszałem :D

Edited by Krwawy
Link to post
Share on other sites

Co mu więc zaproponujesz w cenie jaką on ma do dyspozycji?

Najłatwiej jest powiedzieć, że trzeba wydać 4 tys. na replikę i dalej ją upgedować. Moze on nie potrzebuje czegoś takiego.

I najważniejsze. co jest kitem wg ciebie?

Link to post
Share on other sites

Co mu więc zaproponujesz w cenie jaką on ma do dyspozycji?

Najłatwiej jest powiedzieć, że trzeba wydać 4 tys. na replikę i dalej ją upgedować. Moze on nie potrzebuje czegoś takiego.

I najważniejsze. co jest kitem wg ciebie?

 

Jak nie ma pieniędzy to niech się za to nie zabiera- proste. Nie jest najłatwiej wydać 4tyś ale wchodzenie w pół środki w snajperkę to jakiś żart. Kitem są podane Twoje iście śmieszne wyniki które podałeś.

Link to post
Share on other sites

Niby, dlaczego to kit?

 

Jak nie ma pieniędzy to niech się za to nie zabiera- proste.

Otóż fundamentalnie się z tobą nie zgodzę, Airsoft to nie sport pokroju profesjonalnego tenisa, niby dlaczego ktoś z budżetem 500 zł nie miałby się w to bawić? Nieodmiennie dziwią mnie ludzie o twoich poglądach bawiący się zabawkami na kulki.

Link to post
Share on other sites

Niby, dlaczego to kit?

 

 

Otóż fundamentalnie się z tobą nie zgodzę, Airsoft to nie sport pokroju profesjonalnego tenisa, niby dlaczego ktoś z budżetem 500 zł nie miałby się w to bawić? Nieodmiennie dziwią mnie ludzie o twoich poglądach bawiący się zabawkami na kulki.

 

Niskim kosztem więc twierdze że są to części pokroju albo airsoftdno lub zestawem od PPS. Nie da się osiągnąć takich osiągów na takich częściach. Poza tym obecnie brakuje takich kulek. Nie twierdzę że mas się nie bawić- czytaj ze zrozumieniem. Napisałęm żeby z tą kwotą nie porywał się na snajperstwo. I uwierz mi przewinęło się u mnie tego trochę więc wiem co mówię- zresztą i tak kupi co chce a po 2miesiącach pewnie sprzeda bo jakiś gimbus z cymą zabije go lobem.

Link to post
Share on other sites
Niskim kosztem więc twierdze że są to części pokroju albo airsoftdno lub zestawem od PPS.

Części były w 90 % dorabiane własnoręcznie na obrabiarce CNC, "fabryczna" była tylko nowa sprężyna.

 

Napisałęm żeby z tą kwotą nie porywał się na snajperstwo.

Jak zrozumieć to inaczej niż: nie baw się w to?

Link to post
Share on other sites

Części były w 90 % dorabiane własnoręcznie na obrabiarce CNC, "fabryczna" była tylko nowa sprężyna.

 

 

Jak zrozumieć to inaczej niż: nie baw się w to?

 

I o czym to ma świadczyć że sam je robiłeś? Nie zmienia to faktu że mogą być tak same syfne jak te które wymieniłem.

Tak niech nie bawi się w snajperstwo. Jest nowy niech kupi sobie jakiegoś elektryka i polata z tym rok lub dwa, przemyśli jaką funkcje chce pełnić i wtedy ew niech porywa się na snajperstwo. Zresztą nie wspominam już że świeżakowi do rąk nigdy nie dał bym snajperki, widziałem już kulki powbijane w różne części ciała, powybijane zęby itd itd

Link to post
Share on other sites
I o czym to ma świadczyć że sam je robiłeś?

o cenie?

Nie zmienia to faktu że mogą być tak same syfne jak te które wymieniłem.

Słowo klucz, nie wiesz tego, a wypowiadasz się jak byś ją testował.

Jest nowy niech kupi sobie jakiegoś elektryka i polata z tym rok lub dwa, przemyśli jaką funkcje chce pełnić i wtedy ew niech porywa się na snajperstwo.

Odwrotnie to nie działa? Nie może kupiś "jakiejś tam snajperki" poleżeć w krzakach rok, czy dwa i niech wtedy się określi?

widziałem już kulki powbijane w różne części ciała, powybijane zęby itd itd

Bo takiego efektu nie może osiągnąć głupek z podkręconym elektrykiem, nie?

 

Napiszmy protokół rozbieżności i zakończmy na tym.

Link to post
Share on other sites

Koledze Krwawemuwspomne tylko że szturmmeanem jestem od blisko 2 lat. Tak samo wiem z czym wiąże się kupno kar. wyborowego. Ja nie potrzebuje w nim super zasięgu, wystarczy 80m. Umiem sobie odmówic strzału, kiedy muszę. ale wlaśnie z powodu zagrozenia zpowodowanego złym strzałem, chciałbym się zmieściś w okolicy 520 fps. To ma być karabin wyborowy, służyc do osłaniania kolegów.... i do demotywacji wroga. W końcu to nie fajnie gdy kolega koło ciebie wyciada czerwoną szmate , a strzelca ni widu, ni słychu. Prosze mnie nie umoralniać na zasadzie '' baza pod snajperke poniżej 2000 to syf''. Ja wiem że swd czy ten mb za 400zł to TYLKO baza. Lecz żeczywiście tuning będe robił stopniowo i chcialbym zmieścić w 1000zł.

Link to post
Share on other sites

o cenie?

 

Słowo klucz, nie wiesz tego, a wypowiadasz się jak byś ją testował.

 

Odwrotnie to nie działa? Nie może kupiś "jakiejś tam snajperki" poleżeć w krzakach rok, czy dwa i niech wtedy się określi?

 

Bo takiego efektu nie może osiągnąć głupek z podkręconym elektrykiem, nie?

 

Napiszmy protokół rozbieżności i zakończmy na tym.

 

I zostawmy to na takim etapie bo jest to temat rzeka ;)

 

Może się mylę, ale 520 fps, chyba nie da ci skutecznego zasięgu 80 m. tym bardziej, że po kilku grach będziesz miał realnie poniżej 500 fps.

 

Pod tym jak najbardziej się podpisuje, do tego dochodzi sprawa z dostępnością ciężkich dobrych kulek.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...