Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki G&G


Recommended Posts

Ale mi stracha narobiliście. Już miałem kupować paczkę G&G 0,20g... mówicie że nie warto? Serio spadły poniżej poziomu pomarańczowych kuleczek z kiosku? W tej cenie jedyną alternatywą są Rocketsy albo PJ (mówimy o paczce 1000szt).

 

Aż tak to nie, ciągle są to dobre kulki ale ich jakość ostatnio spadła, ja u siebie ubytków ani zdeformowanych kulek nie zaobserwowałem jedynie ten osad po ich użyciu, ale wystarczy je umyć i wysuszyć a wszystko gra, a brane z azteko.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Hmm, a może napiszcie skąd macie te kulasy ? Może ktoś przesypał lub podmienił kulki ?

Osobiście kupiłem 0,25g jakiś miesiąc temu i kulasy jak były dobre tak są nadal. Mało tego, zakupiłem, a raczej odkupiłem kulki 0,28g około 5 letnie brązowe od kolegi i są również tej samej jakości i cisną jak marzenie :icon_smile:

Co do czyszczenia lufy. Lufę powinno się czyścić po każdej strzelance. Ci, którzy się śmieją, że nie trzeba. Tutaj mały dowód na to jak lufa po kulkach Guarder przez 4 miesiące potrafi się zasyfić.

Efekt - kulka leci raz w lewo, raz w prawo, a raz prosto :icon_smile:

 

Aaa i ta powłoka robi się twarda jak kulka, także wyczyścić lufę trzeba się namęczyć i to mocno.

 

13552533_1001378676648416_69877754_n.jpg?oh=ae39b5a304082f237be4668c01c48f84&oe=580457A713578770_1001378793315071_35220234_n.jpg?oh=4e8122ed7068081d589c5421f9d06be9&oe=580496C0

13576564_1001378563315094_829840639_n.jpg?oh=54fa849dc82c6b953a9c2e63fe74992f&oe=58047129

Edited by Brzuski
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 8 months later...
  • 4 months later...

Że dosyć cicho tutaj ostatnio, to zdementuję kilka wcześniejszych postów odnośnie złej jakości. Kulki wyglądają bardzo dobrze, brak ubytków, latają jak należy i nie zostawiają żadnego osadu. Są po prostu takie, jakie powinny być.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja z G&G mam problemy.

Miałem otwarte Guardery i otworzyłem paczkę G&G do porównania. Po strzelaniu w oba woreczki wrzuciłem kilka paczuszek żelu krzemionkowego (pochłania wilgoć) i po miesiącu Guardery pojechały na strzelanke, a G&G poleciały w kosz, bo napuchły i nie dało się strzelać. Innym razem 2 miesiące Guardery przeleżały bez żelu w szufladzie i strzelały normalnie, ta sama sztuczka z G&G nigdy się nie udała. Może mam pecha \(ツ)/

Edited by Dominn
Link to post
Share on other sites

W szturmach mam promyki i jednego km-head. 99% kulek to G&G (ten 1% to gdy nie ma G&G na stanie).

Też nie zauważyłem jakieś różnicy wielkiej. W magach wszelakiej maści do wszelakich magów nie miałem ani jednej zacinki, w lufach też nie było problemów. Co do puchnięcia - ciężko stwierdzić, u mnie schodzą duże ilości kulek i to w miarę na bieżąco (nawet ich do szturmu nie myję :D). Dalej mam i używam. Aktualnie mam serię kulek z tanichmilitari i z bunkra wojkowice, bo ostatnio tak się napatoczyło.

 

Ps. A czasem to nie ma tak, że wszystkie kulki pochodzą od jednej hurtowni na "g" (jeśli się mylę, poprawcie mnie)?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...