Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Partizan SS-summer / SPECTRE - pytanie


Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do kupna jakiegoś munduru (w najgorszym wypadku maskałatu) w Partizanie, ew. w Spectre. Z tego co widziałem to na rynku polskim bezproblemowo można dostać:

 

1) Mundur w Partizanie prod. redzone.com

2) Mundur w Partizanie prod. vitiazspec.com

3) Maskałat w Partiaznie prod. SSO

4) Maskałat w Partizanie prod. vitiazspec.com (co wydaje mi się marnym pomysłem gdzie za niewiele więcej mam SSO)

5) No i rodzynek, maskałat w Spectre od SSO

 

No i tutaj mam dwa pytanka:

- Jak jest z jakością mundurów w partizanie w/w producentów (jednak jest b. mało opinii na ich temat)? Czy może lepiej stawić na pewniaka i przeboleć forme maskałatu od SSO.

-Jak sprawuje się spectre? Jest bardziej efektywny w naszych warunkach od partizana czy raczej przereklamowana sprawa?

 

Wielkie dzięki z góry za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Wiem, że to temat sprzed dwóch lat, ale...

 

mam doświadczenie zarówno z Partizanem w kamuflażu SS-summer (bo Partizan to krój, a nie kamuflaż - chociaż tak się też obiegowo przyjęło) produkcji SSO jak i z Partizanem SSO w kamuflażu SPECTRE.

 

W sytuacji jw. zdecydowanie zachęcałbym do zakupu SSO - osobiście nie mam przekonania do wytworu jednej i drugiej firmy. Być może nie jest to sprawiedliwy osąd, ale wydaje mi się, że jednak co SSO to SSO (przy czym zastrzegam, że nie miałem do czynienia z VSO/RZ) :icon_wink:

 

SPECTRE jest to kamuflaż bardzo "żywy" kolorystycznie, o bardzo intensywnym wybarwieniu, w związku z czym (jak to z większością kamuflaży) będzie dobry w konkretnej scenerii :icon_wink:

Niemniej jednak jest to całkiem ciekawy wynalazek i potrafi zaskoczyć:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...