Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich z góry każdemu dziękuje za pomoc. Od dawna zawsze chciałem mieć dobre VSR które by wyglądało i równie dobrze strzelało oraz by się nie psuło co każdą strzelankę. Pisałem do Dextera i napisał mi jak wygląda sprawa, kwota zamyka się w około 4 tyś złotych. Niestety na pewno tyle nie dam rady uzbierać na raz. Na początek mam 2 tyś, do tego lufę i dobrą lunetkę. Teraz pytanie jak najlepiej wydać te 2 tyś złoty by mieć już coś co strzela w miarę dobrze, myślałem by najlepiej kupić mb03, bar 10, czy tez cymę tylko nie wiem która replika najbardziej się na da, wiem że najlepiej było by kupić VSR od TM ale kosztuje horrendalne pieniądze mówie tutaj o nowych replikach. Kwestia teraz tego czy naprawdę jest taka różnica pomiędzy tanimi kopiami a japończykiem w którym i tak będę praktycznie wymieniał wszystko co jest w środku. Bardzo bym prosił by mi ktoś się wypowiedział w temacie tak jak Dexter mi. Do tego licząc bazę czyli 250-400 zł. Zespół spustowy AirSoftPro za 350zł. Komorę Pdi 300 zł i zestaw cylindra PDI około 700-1000 zł zależy jaki (nie znam się na nich za bardzo) do tego wiadomo jakieś duperele 100-150 zł gumka itp. Kwota zamyka się w kwocie około 2000 tyś zł zależy co w jakiej cenie kupie. Moje pytanie do was którzy zajmują się "springami" czy to ma sens czy dać sobie spokój. Jak to będzie działać i czego mogę oczekiwać, nie chodzi mi o FPS tylko o precyzję oraz powtarzalność strzałów całość chciałbym mieć 530~ fps. I zasięg skuteczny 45m, całkowity 70-75 m na początek. Prosił bym bardzo każdego kto przerabiał ten temat i maił styczność z nim o pomoc. Nigdy nie widziałem kogoś w mojej okolicy by miał coś podobnego, nie mam także za bardzo kogoś poprosić o pomoc w doradzeniu mi także proszę was o pomoc jeszcze raz dziękuje za każdą odpowiedź. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witaj :) Najlepiej wyjdziesz kupując jako bazę TM, kultura pracy, jakość wykonania itd jest nie do porównania z chińczykami. W takiej sytuacji komora na PDI również nie ma najmniejszego sensu bo w TM jest nieziemska. Zestaw cylindra taki jak napisałeś ;) Gumkę KM-Heda lub Action Army. Zespół spustowy airsoftdno to porażka moim zdaniem jak wszystkie ich części.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...