Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Akumulator wraz z ładowarką do RK-02 Boyi


Recommended Posts

Witam. Padł mi akumulator do mojej repliki wspomnianej w temacie. Chce kupić akumulator wraz z ładowarką. Jaki mi możecie polecić akumulator i ładowarkę, tak, żeby nie wydać dużo, a mieć dobrą jakość i żywotność? Dodam, że akumulator ma mi wystarczyć tak na jeden wypad. Pozdrawiam serdecznie :)

Edited by Danonek122
Link to post
Share on other sites

Również używam AK Boyi. Akumulator z którego korzystam to LiPo Turnigy Nano-Tech 7.4v 1300mah dwudzielny. Taki mi polecono tutaj na forum i sprawdza się znakomicie. Wchodzi pod pokrywę bez problemu (chociaż przy zakładaniu pokrywy trzeba uważać na kable). Cena jest bardzo atrakcyjna.

 

Ładowarka - Imax B6.

Taki zestaw da się kupić do 200zł.

 

Wszystko z resztą było już opisane na forum, więc bez problemu znajdziesz potrzebne informacje.

Link to post
Share on other sites

Z tego co wyczytałem w necie, to te aku są dość delikatne. Do tego te specjalne ładowarki dziwne. Wolałbym coś mniej skomplikowanego. Coś na wzór stockowej tylko z trochę większym napięciem i lepszą żywotnością tak samo z ładowarką . Dodam, że nie zwiększam osiągów mojej repliki. Jak ją kupiłem, tak używam, a właściwie to używałem kilka razy, bo padł mi aku :icon_smile:

Edited by Danonek122
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...