Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M24 Snow Wolf SW04 Mancraft


Recommended Posts

ponownie witam, mam nadzieję że tym razem wstrzeliłem się z zapytaniem w odpowiedni dział, mam pytanie do ludzi którzy porwali się na wsadzenie konwersji gazowej SDiK firmy mancraft do repliki SW 04 o samej replice trudno znaleźć pozytywny opis, lecz ciekawy jestem w jaki sposób zamontowali konwersję (niestety na stronie firmy brak jest filmu instruktażowego do tego typu repliki, więc będę zobowiązany za wasze foty i filmy) co wsadzili do środka repliki - jakie części można wsadzić do niej, lub polecacie by miała przyzwoite osiągi - za wszelkie rady i podpowiedzi będę bardzo zobowiązany

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Witam, ja wsadzałem Mancrafta do Sw99

Najprawdopodobniej oba te modele, mimo znaczących różnic jeśli chodzi od body, posiadają te same "bebechy"

Wymieniałem gumkę bo była stara i sparciała, uszczelniałem komorę teflonem, stabilizowałem lufę

No i powiem Ci że w tym secie przy użyciu kapsuł CO2 wyciągnęła... 1040FPS przy rozkręconym reduktorze

Problem z tą repliką jest taki, że bardzo ciężko do niej o normalną ( o ile w ogóle taka istnieje) komorę HU w standardzie do AEG

Trzeba szukać bardzo dokładnie albo zadowolić się stokiem. Po długich walkach udało się tam wsadzić promyka

Link to post
Share on other sites

Ciekawie się to czyta, prawie naddźwiękowa! Podłub jeszcze trochę, mogę Ci nawet zrobić adapter na N2O jeżeli dasz mi popatrzeć na strzelanie z tego albo nawet strzelić jak nie wybuchnie. Przy ciśnieniu w takiej kapsułce powinno na luzie dawać całkiem przyjemny grom dźwiękowy!

Link to post
Share on other sites

Noo brakuje trochę do prędkości dźwięku :icon_wink:

CO2 jest w zupełności wystarczające :icon_biggrin:

1040 fps to całkowita przesada

Chciałem sprawdzić jej osiągi

Aktualnie ustawiona jest na bardzo zadowalające 650 fps, co na średniej jakości gumce ( tak jak pisałem ciężko o komorę która łyka części do AEG) ma ok 85m zasięgu skutecznego

Replika nie należy do mnie, ale jest jak moja :icon_biggrin:

Skladalem ja, serwisowałem i męczyłem się z jej bolączkami dla kolegi z którym jeździmy na niedzielne jebanki

Jak się kiedyś na którejś spotykamy to śmiało macaj, strzelaj

Przyjemne 8kg żelaztwa

 

Co do dźwięku wystrzału, jest on dość głośny i całkiem przyjemny dla ucha. Dość niespotykany w ASG

https://www.dropbox.com/home/asg/forum?preview=received_876608335785022.mp4

Oczywiście nagranie bardzo kiepsko odwzorowuje rzeczywisty stan rzeczy :D

Siedząc w okopie 50m dalej, słyszysz nad głową świst przelatującej kulki. Dosłownie identyczny dźwięk jak w grach typu BF czy CoD

 

A wracając do montażu Mancrafta

Wyjmujesz cały cylinder z repliki, wyciągasz z środka tłok i sprężynę, przeciągasz przewód pneumatyczny i wpierniczasz do środka całą konwersję.

Dodatkowo do konwersji dołączoną masz zapewne taką metalową rurkę

Musisz z zespołu spustowego usunąć ten element https://www.dropbox.com/home/asg/forum?preview=w8_1.jpg

Przez dziurę po tym elemencie przeprowadzasz przewód pneumatyczny, przykręcasz spust i na kabel zakładasz właśnie tą metalową rurkę. Musisz ją wepchnąć do końca, do oporu

Edited by mowe22
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...