Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jeśli napisałem w złym dziale to bardzo przepraszam.

Potrzebuję wymiary tomahawka cold steel byle jakiego modelu, dokładne wymiary ostrza, najlepiej rysunek w skali 1:1 z każdej strony.

Mój dziadek jest tokarzem/ślusarzem/spawaczem/,,kowalem'', chciałem coś z nim razem zrobić bo bardzo lubi jak się interesuję jego pracą, dla tego potrzebuję wymiarów bo powiedział, że ich tylko potrzebuje ;D

Link to post
Share on other sites

Chcesz zbudować toporek. Super. Zastanów się co chcesz nim robić i na tej podstawie stwórz wymiary od zera. Nie ma sensu ślepo kopiować cudzego rozwiązania, które w dodatku ma duże grono przeciwników.

 

Poczytaj: http://www.dzikibez.pl/index.php/news/9/54/topory

A kuźnia i rękodzieło to nie apteka. Jeśli ma być dobrze, to nie będzie co do milimetra tak jak we wstępnych planach.

Link to post
Share on other sites

Chcesz zbudować toporek. Super. Zastanów się co chcesz nim robić i na tej podstawie stwórz wymiary od zera. Nie ma sensu ślepo kopiować cudzego rozwiązania, które w dodatku ma duże grono przeciwników.

 

Poczytaj: http://www.dzikibez....ews/9/54/topory

A kuźnia i rękodzieło to nie apteka. Jeśli ma być dobrze, to nie będzie co do milimetra tak jak we wstępnych planach.

 

Bardzo dziękuję, po prostu chodzi mi o wymiary, jednakże ten tekst jest świetny (uwielbiam broń białą) jednakże toporka nie będziemy kuć tylko wycinać ze stali :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...