Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak do 100zł z hakiem.


Recommended Posts

+ ma może ktoś plecak podany w linku i mógłby się o nim wypowiedzieć?

 

Generalnie - jak widzisz metkę "renomowanej niemieckiej firmy MilTec", to uciekaj.

To zdrowa zasada przy dobieraniu sprzętu. Istnieje co prawda parę wyrobów, których nawet im nie udało się schrzanić, ale nadal nic nie tracisz, omijając tego producenta z daleka. To zasadniczo tania chińszczyzna, tyle, że z "niemiecką" metką.

 

Istnieje kilka firm działających na podobnej zasadzie, ale MilTec jest najszerzej rozpowszechniony.

Link to post
Share on other sites

Generalnie - jak widzisz metkę "renomowanej niemieckiej firmy MilTec", to uciekaj.

To zdrowa zasada przy dobieraniu sprzętu. Istnieje co prawda parę wyrobów, których nawet im nie udało się schrzanić, ale nadal nic nie tracisz, omijając tego producenta z daleka. To zasadniczo tania chińszczyzna, tyle, że z "niemiecką" metką.

 

Istnieje kilka firm działających na podobnej zasadzie, ale MilTec jest najszerzej rozpowszechniony.

O cholibka a ja mam plecak firmy Mil-Tec :icon_evil: to znaczy że ma jakiś samozapłon czy coś ??

Link to post
Share on other sites

O cholibka a ja mam plecak firmy Mil-Tec :icon_evil: to znaczy że ma jakiś samozapłon czy coś ??

 

Nie. To znaczy, że prawdopodobnie rozleci się znacznie szybciej, niż cokolwiek szytego przez porządnego producenta.

Ja też mam (dałem się nabrać jeszcze zanim zająłem się ASG) i ma przetarcia w sumie od leżenia na szafie...

 

Zwyczajnie - tanie chińskie byle co, szkoda pieniędzy. Tylko, gdyby miało chińską metkę, to pewnie ludzie by zdawali sobie z tego sprawę. A MilTec odwołuje się do "renomowanej niemieckiej" solidności.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...