Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com i przegląd zerowy (wydzielone)


Recommended Posts

To, że jest kartka nie znaczy, że taki przegląd się odbył. Ja też miałem taką kartkę, na której były wyniki rzędu 350FPS a faktycznie to kulki na ustawionym hopku miały problem polecieć na 15m. Gumka była krzywo w komorze. Co do wysyłki to dla mnie dobrym terminem jest dostarczenie paczki na drugi dzień od zamówienia.

 

Nie hejtuję sklepu ale nie ma się czym podniecać.

Link to post
Share on other sites

W poniedziałek zamówiona replika, przyjechała dzisiaj (w środę) rano! :icon_smile: Wszystkie papiery są, kontakt ze sklepem na piątkę. Replika faktycznie przechodzi przegląd zerowy na czego potwierdzenie dostałem w środku kartkę z wynikami z chrono i zaznaczonymi poszczególnymi elementami które zostały sprawdzone.

Z pewnością będę kupował w tym sklepie więcej: osobiście już polecam innym użytkownikom! :icon_smile:

 

Przegląd zerowy? Dobre sobie mi przysłali krzywego RK-02 od boyc'a wprawdzie zostało to potem wymienione ale niesmak pozostał bo był to pierwszy zakup i taki numer, potem było już okej z tym że ten przegląd zerowy to mit.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

Taiwangun.com posiada w pełni automatyczny system ERP, który nie zezwala na wysyłkę repliki bez wcześniejszego przeglądu zerowego, dlatego też nasi klienci nie dostają fabrycznie zafoliowanych replik nie noszących śladu otwierania. Jeżeli chodzi o problem z repliką, to sporadycznie pojawiają się przypadki kiedy to replika mimo przeglądu zerowego po odbiorze klienta nie działa. W takich przypadkach zawsze prosimy o niezwłoczny kontakt z naszym serwisem, aby jak najszybciej rozwiązać problem. W przypadku pytań proszę o kontakt bezpośrednio ze sklepem / serwisem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czyli foliujecie je od nowa po sprawdzeniu?

 

Nie są zafoliowane, jak przychodzą. Opakowania są bez foli. Ja zawsze dostawałem od nich sprawne i sprawdzone repliki. Byłem w sklepie stacjonarnym i wielokrotnie słyszałem sprawdzanie replik. Non stop ktoś wyjmował repliki z kartonów i chronował. ;)

Link to post
Share on other sites

Może i są przypadki, gdzie zapominają chronować. Ja nie wiem, ale wydaje mi się, że większość replik chronują. :icon_wink:

 

Wydaje ci się, bo? Ile kupiłeś na TG czy GF replik? 1? 4? 7? w mojej ekipie to będzie liczba powyżej 40/50 przez ostatnie 6 lat. Z czego większość przychodziła na adres mój, mojego brata bądź znajomych i byłem przy otiweraniu jak i chronowaniu (i porównywaniu prawdziwych wyników z tymi na kartce).

Link to post
Share on other sites

Wydaje ci się, bo? Ile kupiłeś na TG czy GF replik? 1? 4? 7? w mojej ekipie to będzie liczba powyżej 40/50 przez ostatnie 6 lat. Z czego większość przychodziła na adres mój, mojego brata bądź znajomych i byłem przy otiweraniu jak i chronowaniu (i porównywaniu prawdziwych wyników z tymi na kartce).

Co do GF nie wypowiem się, lecz w TG kupowałem wiele rzeczy. W tym repliki, których było 6. Byłem też u Krakmanów wiele razy. Widziałem, a zwłaszcza w starej miejscówce na Vetulaniego czy jakoś tak, jak chronowali repliki. Wszystko było widać, bo robili to na magazynie, który nie był oddzielony od sklepu. Nie wiem jak jest teraz. I nie wiem na jakich kulkach oni chronują itd. Nie wiem też czy wszystko chronują. Mówię tylko, że parę razy widziałem jak chronowali.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To jest zdecydowanie najciekawsze :teeth:

 

SR-ka, której w transporcie z "460 fps" zrobiło się 490 to zaiste cud techniki :icon_lol:

 

Kurier chciał sobie postrzelać, wymienił springa na mocniejszego, potem zapomniał wymontować przed oddaniem paczki.

 

Generalnie to z niemal każdego sklepu dochodziły do mnie repliki zarówno zafoliowane jak i przestrzelane - a przynajmniej karton miał ślady po kulach:D. Mnie to nie przeszkadza - zwykle po przestrzelaniu i tak rozkręcam replikę... takie zboczenie.

 

Co do taiwanguna - tylko raz trafiłem na gniota, jakieś 2 lata temu doszła MP5, która nie pobierała kulek z maga, toteż nie wiem jak zmierzyli FPS (oczywiście sprawdziłem na kilku magazynkach różnych firm). Zresztą to samo miał jakiś czas temu znajomy w gunfire.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

jak miałem chrono guadera to porównując to co pokazywał z tym co było na papierku "przeglądu zerowego" za każdym razem byłem zdziwiony (różnice przy niektórych replikach sięgały ok 40 fps i były blisko tego co jest w opisie danej repliki.....)

Dodam że troszkę replik i zamawiałem,i sprawdzałem znajomym "z pudełka"

i patrząc na ustawienie hopa zastanawiałem się -komu by się chciało go ustawiać po tym teście,bo nie jest wyzerowany ;)

Tak Czy siak sklep jest ok,poza tym że jak kiedyś kupiłem glocka 17 kwa to nie było w pudełku klucza do regulacji hopka (na maila napisali że pewnie zgubiłem)

jak zamówiłem spr pj to była pęknięta kolba-ale coś takiego można przeoczyć więc dla mnie to nie był problem :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

(na maila napisali że pewnie zgubiłem)

 

Skądś to znam:)

Nie porównujcie wyników jakie TG wpisuje na kartkę ponieważ spotkałem się z kilkoma choro, które dawało inne wyniki. Raz to sięgało niemal 30fps i nie ważne, czy był UFC, Madbull, Shooting Chrony i inne wynalazki. Choć najdokładniejsze podawał UFC i SC (w moim przypadku)

A co do sprawdzania replik to raz miałem nówkę w folii, a raz ktoś ją wyciągnął przede mną choć dla mnie nie miało to żadnego znaczenia.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Kupowałem ostatnio 2 repliki (razem), wszystko OK i jestem zadowolony, ale w zamówieniu dopisałem, żeby wyniki z chronowania załączyli na legendarnej "kartce". Ich jednak nie było, jedna z replik na pewno nie była składana (strzelba), bo przyszła w częściach i zafoliowana, no chyba, że ktoś włożył dużo zachodu do repliki za 100 zł w co wątpię. Druga to JG Bar 10. Obie śmigają, mam swoje chrono, chciałem sprawdzić jak to jest, bo faktycznie obie repliki mocowo różnią się od tabelek na stronie. JG ma 408 fps z pudełka @0,2g, a było napisane więcej, ale to bez znaczenia (taka ciekawostka).

 

Ale sklep ogólnie polecam.

Edited by FullX
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Po pierwsze przegiąłeś z literami, chyba że ci zależało aby dzieci z pierwszej klasy mogły się uczyć czytać na twoim tekście. Lepiej żeby tego nie robiły, bo są błędy.

Po drugie: zły wątek sobie wybrałeś. Tu jest o przeglądzie zerowym.

Po trzecie założyłeś konto, żeby napisać tego posta i się ośmieszyć? Nikt na twoim miejscu tyle by nie czekał.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Kupiłem Swd Koer-a. Przyszedł rozfoliowany, widać, że był wyjmowany z pudełka - wyniki na karcie też są, ale dla pewności sprawdzę sobie przy okazji jak ktoś użyczy chrono. Było strzelanie pewnie (zażyczyłem sobie) albo co najmniej włożenie magazynka do repliki kilka razy (są ślady).

 

Wzrokowo i dotykowo na razie wszystko w porządku. Jak strzela to okaże się jak sprawdzę (na razie nie mam możliwości). Ogólnie 2 replika i na razie jestem zadowolony, bo przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona, kontakt bardzo dobry (telefon, mail również) i nie mam czego się przyczepić.

 

Serwisu na razie nie musiałem "sprawdzać" i mam nadzieję, że tak pozostanie.

 

Jedyne czego mógłbym się czepić to działanie mechanizmu przeładowania - trochę ciężko chodzi jak na mój gust, ale to nie wina sklepu czy serwisu tylko producenta. Pasowałoby zrobić polerowanko papierem wodnym, mycie i smarowanie jak wątek na forum podaje, ale mam plombę gwarancyjną naklejoną. Na razie rozważam przesmarowanie tak jak jest, a po gwarancji hulaj dusza 600+ fps i mój cel to konwersja gazowa :icon_biggrin:

 

Sprawdziłem moją replikę na chrono i wyniki 535 do 550 fps więc porównywalne z raportem serwisowym. Także jestem zadowolony i nie narzekam na serwis :icon_biggrin:

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...