Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szukam aktywnej doświadczonej ekipy (Poznań)


Recommended Posts

Witam.

 

Czasy sie zmieniają i ludzie się zmieniają, a z mojego starego teamu nie zostało juz prawie nic.

Smutne ale co zrobić...

 

Z tego powodu szukam ekipy z poznania, ludzi którzy traktują airsoft poważnie (ale nie zbyt poważnie) chca sie w tym sporcie rozwijać i dla których cosobotnie je*anki nie są szczytem możliwości.

 

To może troche o mnie:

Mam na imię Adrian. Mam 20 lat, Mieszkam w Poznaniu, airsoftem szerokorozumianym zajmuje sie od 6 lat (na poważnie od 5) hobby to jest dla mnie czymś wiecej niz sposobem na spędzenie wolnego czasu, żyję tym sportem i zawsze pragnę robic wszystko zeby zdobywać w nim nowe doświadczenia. Nie jestem nastawiony na wzorowanie sie na konkretnej jednostce, zawsze wolałem dobierać sprzet w 100% pod moje osobiste potrzeby, z tego względu raczej nie ciągnie mnie do rekonstrukcji/stylizacji.

 

Szukam ludzi którzy oprocz jeżdżenia na weekendową wymianę kompozytu mają aspiracje na większe imprezy, oraz milsimy, a przy okazji realizują się też w zakresie szkoleń typowo airsoftowych.

 

Jeżeli macie w swoim teamie deficyt ludzi, lub po prostu wolne miejsce, napisz, zawsze chętnie poznam nowych ludzi ze środowiska i wymienię sie doświadczeniami :)

 

Pozdrawiam !

W razie pytań zapraszam na PW.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...