Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning Maruzen APS type 96 - mancraft : fachowiec poszukiwany


Recommended Posts

Witam serdecznie,

Po małej przerwie czas wrócić do zabawy.

 

Mam kilka pytań (nie mogę znaleźć ich na forum dokładnie).

 

Potrzebuję informacji na temat części do tuningu Maruzen APS type 96.

- Czytałem, że na forum jest 3 użytkowników Neo, Bart, i nie pamiętam (wybacz), którzy wykonują zespoły spustowe do replik snajperskich. Mógłym otrzymać jakieś namiary i ewentualnie przybliżoną cene takiego zabiegu?

 

- Potrzebuje przejściówki do tłumika.

* Czy jest ktoś z forum kto wykona mi takie cudo, jeśli tak - o jaką kwotę chodzi (powinno być troche weselej niż sklepowe :) )

Czytałem, że przejściówka King Arms'a może nie pasować(czy ktoś to potwierdzi), a czy PDI pasuje?

 

- Interesuje mnie konwersja mancraft'a.

Nie jestem w stanie odpowiedzieć sobie sam na pytania używając internetu więc sorki.

* Jak wyglądają ceny akcesoriów do konwersji na stronie mancraft'a w stosunku do innych sklepów gdzie mógłbym takie rzeczy zakupić.

 

Zainteresowany jestem konwersją tak aby pod łożem repliki była szybkozłączka, a butla z reduktorem w plecaku. Mógłby ktoś podrzucić jakieś linki do sklepów, w których mógłbym kupić takie akcesoria (najlepiej troche taniej) i wskazać jakich dokładnie potrzebuje?

 

Mam nadzieję, że ktoś znajdzie tyle cierpliwości i pomoże mi w zbudowaniu mojej repliki. :)

Pozdrawiam serdecznie,

JK

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...