Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

www.blackfiregear.com Hong Kong - Polecam


Recommended Posts

Witam!

 

Wstawiam temat ponieważ nie widziałem na forum wzmianki o tej stronie.

 

Ostatnio postanowiłem, że zamiast wyjanować replike na niedzielne spotkania zakupie swoją pierwszą zabaweczkę. Po przeszperaniu różnej maści for oraz po konsultacji z bardziej doświadczonymi graczami wybór padł na:

 

KWA km4 sr10 Full Metal AEG.

 

Jeżeli chodzi o ten model niestety nie jest dostępny w sklepach w Polsce na chwile obecną bez konieczności sprowadzania.

 

W tym momencie polecono mi sprowadzenie go z zagranicy na własną kieszeń. Podpowiadano mi witryne ehobbyasia. Ja jednak postanowiłem poszukać jednak innych sklepów i znaleść jak najkorzystniejszą dla mnie oferte.

 

Wkońcu padło na sklep Black Fire Gear( Hong Kong). http://www.blackfiregear.com/

 

Nigdy wcześniej nie robiłem zakupów z zagranicy a tym bardziej z innego kontynentu. Dla pewności napisałem do nich (wymagany angielski) czy dostarczą mi broń do Polski i z jakimi kosztami to się wiąże. Ku mojemu zaskoczeniu odpowiedź była błyskawiczna i konkretna. Przedstawiono mi różne warianty ich czas realizacji i koszt zależne od masy produktu. Dodatkowo podesłano mi kod, który pozwolił mi na zakup sprzętu z 5% zniżką, co mnie jeszcze bardziej przekonywało do tego sklepu (stary dobry chwyt marketingowy).

 

Zamówiłem broń z ekonomiczną przesyłką Przy moim karabinie i wadze brutto około 4,5kg musiałem zapłaciś 57$ pocztą zwykłą z okresem oczekiwania 7-10 dni roboczych.

 

Tego samego dnia przesłałem pieniązki paypal'em (swoją drogą bardzo niekorzystny kurs dolara jest na tej witrynie względem innych...). Po 2 godzinach dostałem maila, że paczka zostanie wysłana najszybciej jak to możliwe, a drogą mailową dostane linka do śledzenia paczki.

 

No nic pieniądze poszły, potwierdzenie dostałem, link też. Teraz pozostało czekać.

 

Następnego dnia status paczki zmienił się na "shipped" także ruszyło. Oczywiście miałem stres związany z pierwszym zakupem przedmiotu z tak daleka... Kwota była jednak dosyć spora.

 

Dotarła do mnie po 8 dniach roboczych od wysłania pieniędzy. Nie została nigdzie zatrzymana po drodze chociaż miałem obawy, że koledzy z UC mogą się do paczki przyczepić. Okazało się, że kolega z Azji wpisał odpowiednią wartość paczki i oznaczył ja tak jak miał oznaczyć aby nie było zbędnych komplikacji( if you know what i mean).

 

Była dobrze zapakowana i opakowanie nie uległo jakimś znacznym obrażeniom ( w jednym miejscu było widać malutkie wgniecenie). Zawartość byłazgodna z zamówieniem. Widocznie przypasowałem im bo w środku zamiescili liścik, że dorzucaja mi gratis dodatkowy magazynek Hi-cap na 350 BB's od KWA.

 

Broń przetestowałem niedawno na rozgrywce i muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolony.

Wszystko jest na elementach stockowych i nie mam się do czego przyczepić.

 

Ogólne wrażenia ze współpracy ze sklepem są mega pozytywne.

Traktują klienta poważnie (korespondencja + szybki czas realizacji)

Zgodność z zamówieniem.

Bonusy od sklepu.

 

Zakup z tego sklepu pozwolił mi razem z przesyłką zaoszczędzić około 300zł względem ofert sklepów internetowych z Polski (pomijając fakt, że są niedostępne na chwile obecną)

 

Nie wiem jakby sytuacja wyglądała w przypadku otrzymania towaru niezgodnego z zamówieniem ale podejrzewam, że nie robiliby problemu. Tu niczego nie moge akurat zagwarantować.

 

Na chwile obecną jestem z zakupu bardzo zadowolony

Edited by Adios94
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...